cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Vileda H2PRO náhrada na plochý mop 1 ks
Vileda®
Vileda H2PRO náhrada na plochý mop 1 ks
Kód: 2508469
Kód dod.: 577184
EAN: 4023103251564
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada na plochý mop Vileda H2Pro je vysoce kvalitní mikrovláknová podložka určená pro efektivní a hygienické čištění všech typů tvrdých podlah, jako jsou dlažba, laminát, vinyl, linoleum či lakované dřevo.
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Micka
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Kód: 2508995
Kód dod.: 976397
EAN: 8594048100591
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s hovězím – šťavnatá masová pochoutka, kterou si vaše kočka zamiluje, a bonusová porce navíc udělá radost i vám.
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Kód: 1801121
Kód dod.: 577109
EAN: 4023103206236
 
1 099.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502372
Kód dod.: 731907
EAN: 5949152113471
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Mist Linen & White Orchid – náhradní náplň 20 ml přináší do vašeho domova jemnou vůni čerstvě vypraného prádla obohacenou o elegantní tóny bílé orchideje.
Air Wick Essential Mist Refill White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502371
Kód dod.: 731906
EAN: 5999109546036
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Air Wick Essential Mist s vůní pivoňky a jasmínového květu přináší do vašeho domova jemnou a elegantní květinovou vůni.
Vileda Turbo Microfibre 2v1 náhrada na mop 2 ks
Vileda®
Vileda Turbo Microfibre 2v1 náhrada na mop 2 ks
Kód: 2508780
Kód dod.: 577157
EAN: 4023103198227
 
299.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní návlek Vileda Turbo Microfibre 2v1 je určen pro mopovací systém Vileda Turbo. Díky speciální mikrovláknové konstrukci efektivně odstraňuje prach, špínu i mastnotu z tvrdých podlah, aniž by zanechával šmouhy.
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Kód: 76715
Kód dod.: 577118
EAN: 4023103147737
100%
889.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třásňový mop VILEDA z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálů rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar mopu vám zajistí snadný úklid v rozích!
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků.
Air Wick náplň do automatického difuzéru – marakuja a tropické mango, 228 ml
Air Wick®
Air Wick náplň do automatického difuzéru – marakuja a tropické mango, 228 ml
Kód: 2601239
Kód dod.: 731773
EAN: 5999109546784
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér exotickou vůní marakuji a manga. Je určena pro difuzér Air Wick Active Fresh.
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina, 20 ml
Air Wick®
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina, 20 ml
Kód: 2601236
Kód dod.: 731762
EAN: 5999109546883
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina provoní interiér příjemnou ovocně-květinovou vůní. Je určena pro použití v aroma difuzérech Air Wick.
Air Wick Magnólie a kvetoucí třešeň gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Air Wick®
Air Wick Magnólie a kvetoucí třešeň gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Kód: 1805723
Kód dod.: 728049
EAN: 5997321758954
100%
44.90 Kč
299.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Gel Magnólie a kvetoucí třešeň. Fólii ze přední strany produktu odstraňte zcela nebo částečně, tak zajistíte postupné uvolňování vůně.
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Třešňový květ & Malina, 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Třešňový květ & Malina, 228 ml
Kód: 2508609
Kód dod.: 731912
EAN: 5999109545794
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér vůní třešňového květu a malin. Je určena pro difuzér Air Wick Active Fresh.
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Air Wick®
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Kód: 2601235
Kód dod.: 731756
EAN: 5999109546821
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Electric elektrický osvěžovač vzduchu provoní interiér exotickou vůní marakuji a tropického manga. Balení obsahuje zařízení i náplň připravenou k použití.
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500295
Kód dod.: 731860
EAN: 5999109543882
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elegantní osvěžovač vzduchu, který příjemně provoní váš domov vůní magnolie a květů třešní.
Air Wick Electric náhradní náplň do elektrického osvěžovače Maracuja & Tropické mango, 19 ml
Air Wick®
Air Wick Electric náhradní náplň do elektrického osvěžovače Maracuja & Tropické mango, 19 ml
Kód: 2601234
Kód dod.: 731751
EAN: 5999109546814
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Electric náhradní náplň je určena pro elektrický osvěžovač vzduchu Air Wick. Pomáhá provonět interiér exotickou vůní marakuji a tropického manga.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Kód: 2502379
Kód dod.: 731890
EAN: 5999109545961
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej (19 ml) je určena pro elektrické osvěžovače vzduchu a přináší do vašeho domova svěží a jemně květinovou vůni.
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502375
Kód dod.: 731897
EAN: 5999109545947
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje svěží vůni čerstvě vypraného prádla s jemnými květinovými tóny bílé orchideje.
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Třešňový květ a malina, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Třešňový květ a malina, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502380
Kód dod.: 731901
EAN: 5999109545893
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si jemnou a radostnou vůni jara s náplní Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry. Spojení sladkých malin a něžných třešňových květů vytváří osvěžující, lehce ovocný a romantický zážitek, který krásně provoní váš domov.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vdechněte svěžest a uklidňující vůni do svého domova s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502370
Kód dod.: 731905
EAN: 5999109546029
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Air Wick Essential Mist s vůní levandulové louky a modrých kvítků přináší do vašeho domova svěží a uklidňující atmosféru.
Vileda Pro Clean houba na nádobí, 2+1 ks
Vileda®
Vileda Pro Clean houba na nádobí, 2+1 ks
Kód: 2508184
Kód dod.: 588663
EAN: 4023103256682
 
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Pro Clean houbička na nádobí je vysoce účinný čisticí prostředek navržený pro každodenní údržbu kuchyně.
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 8 ks
Vileda®
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 8 ks
Kód: 2505342
Kód dod.: 588691
EAN: 4023103185975
 
149.90 Kč
18.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hadříky z mikrovláken možný použít suchý nebo navlhčený. Zachytí více než 99 % bakterií. Několikabarevné provedení.
Vileda Multiquattro Colors hadřík, 4 ks
Vileda®
Vileda Multiquattro Colors hadřík, 4 ks
Kód: 2505401
Kód dod.: 588694
EAN: 4023103222557
 
56.90 Kč
57 Kč
14.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z netkaného materiálu na univerzální použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.