cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Henkel
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Kód: 2506413
Kód dod.: 502526
EAN: 3178041330015
 
205 Kč
68.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vulkanizační těsnící páska na bázi silikonu pro dočasné utěsnění.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti M (8) jsou vhodné pro běžné práce na zahradě, jako je sázení, plení nebo přesazování.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Kód: 2502345
Kód dod.: ES541840
EAN: 4059729541840
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu sofistikovaný lesk pomocí očních stínů Essence Cream 03 Oyster. Krémové složen
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navržený speciálně pro muže, kteří očekávají účinnou ochranu a šetrnou péči v jednom. Nabízí ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 4 l
Lazurol
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 4 l
Kód: 2504016
Kód dod.: 175131
EAN: 8595073019995
 
2 009 Kč
502.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrocelulózový lak určený pro matné, tvrdé nátěry dřeva. Obsahuje látky pohlcující UV záření, nátěr proto nežloutne a je omezeno i žloutnutí dřeva pod nátěrem.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Neuvedeno
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Kód: 2602858
Kód dod.: 715055
EAN: 8017841204070
 
189.90 Kč
11.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biologický aktivátor určený pro pravidelnou údržbu septiků, žump a domácích čistíren odpadních vod.
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
Kód: 2603469
Kód dod.: 882118
EAN: 3086123220621
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh Care je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Aloe Fresh – hydratační roll-on deodorant s aloe vera pro dlouhotrvající svěžest a ochranu.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
AKCE
-11%Sleva
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
229 Kč
257 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro základní nátěry všech druhů dřeva, dřevěných výrobků i podkladů k použití v interiéru i exteriéru.
Astrid Nutri Moments výživný regenerační krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regenerační krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný regenerační krém účinně hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává ji jemnou a vláčnou. Univerzální krém pro celou rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
384.90 Kč
7 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá během noci hydratovat pleť a redukovat viditelnost vrásek.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204129
Kód dod.: 795116
EAN: 9005800282503
100%
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 707105
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
69.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na bílé i barevné prádlo. Neflek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost ovocnou vůní.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky unikátnímu složení účinně čistí, odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Kód: 45722
Kód dod.: 797001
EAN: 8595025809476
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mitia Sapphire for Men sprchový gel a šampon 2v1, to je každodenní pocit maximální svěžesti a čistoty. Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.