cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Zenit Real
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Kód: 81212
Kód dod.: 712212
EAN: 8594004375698
100%
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti.
-1%Sleva
Evita Fit Classic Slip slipové vložky intimky, 20 ks
TZMO - Evita
Evita Fit Classic Slip slipové vložky intimky, 20 ks
Kód: 96512
Kód dod.: 918336
EAN: 5900516311698
100%
19.90 Kč
20 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slipové vložky Evita Classic Fit jsou pokryté jemnou vlákninou poskytující každodenní pocit komfortu a měkkosti.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Kód: 1905932
Kód dod.: 820079
EAN: 8594003015106
97%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky.
AKCE
-25%Sleva
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obsahuje jedinečnou směs přírodní máty peprné a rostlinných bylin.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I na pokožce rukou je vidět váš věk. Předcházejte prvním příznakům jejího stárnutí díky koenzymu Q10 a kombinaci UVA a UVB filtrů - NIVEA Omlazující krém na ruce Q10 plus.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Detecha Ekoban barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503088
Kód dod.: 301472
EAN: 8595002300804
 
509 Kč
203.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná barva na beton a jiné savé materiály s mírnou mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 750 g
Biom
Lima Oro přípravek proti všem slimákům, 750 g
Kód: 2507682
Kód dod.: 680172
EAN: 8595078517489
 
339 Kč
452Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moluskocidní přípravek ve formě granulované návnady k ochraně polních plodin, ovocných plodin a révy vinné proti slimákům.
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Essence
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Kód: 2601809
Kód dod.: ES583185
EAN: 4059729583185
 
125 Kč
31 250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvýrazni svou přirozenou krásu s pečujícím sérem na růst řas What the Length! od značky essence. Pra
NUBIAN Kids Krém na opalování SPF 30, 50 g
Nubian
NUBIAN Kids Krém na opalování SPF 30, 50 g
Kód: 2602471
Kód dod.: 815253
EAN: 8585001900150
 
119.90 Kč
2 398Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NUBIAN Kids Krém na opalování SPF 30 je voděodolný opalovací krém pro děti, který pomáhá chránit citlivou pokožku před UVA a UVB zářením.
-5%Sleva
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506680
Kód dod.: 795247
EAN: 9005800358277
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
Silan aviváž Fresh Sky 135 praní, 1485 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 135 praní, 1485 ml
Kód: 2600499
Kód dod.: 777008
EAN: 9000101578799
 
189.90 Kč
1.41Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dodává prádlu neodolatelnou měkkost a jedinečnou vůni, která vydrží až 140 dní.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 870372
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový čisticí písek Cink s unikátní Nano Formulí výborně odstraňuje nečistoty i mastnotu.
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
-9%Sleva
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Kód: 2602696
Kód dod.: 588703
EAN: 4023103216334
 
30 Kč
33 Kč
10Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička Vileda Ultra Fresh nabízí dvojitou antibakteriální ochranu, která působí jak na drhnoucí, tak na pěnové části. Brání množení 99,9 % bakterií a zároveň účinně odstraňuje nečistoty z většiny běžných povrchů v domácnosti.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204129
Kód dod.: 795116
EAN: 9005800282503
100%
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 707105
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
69.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na bílé i barevné prádlo. Neflek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost ovocnou vůní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.