cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Kód: 2506303
Kód dod.: 588693
EAN: 4023103217409
 
75.90 Kč
25.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Varta
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Kód: 2600411
Kód dod.: 960967
EAN: 4008496927630
 
640 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní vlastnosti, moderní design a nápadný barva je Outdoor Sports kapesní svítilna, při jakékoliv outdoorové aktivity, ideálního průvodce.
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Lilien
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Kód: 2600265
Kód dod.: 797165
EAN: 8595196906301
 
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový šampon pro muže s osvěžujícím chladivým efektem.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Henkel
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Kód: 2506413
Kód dod.: 502526
EAN: 3178041330015
 
205 Kč
68.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vulkanizační těsnící páska na bázi silikonu pro dočasné utěsnění.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti M (8) jsou vhodné pro běžné práce na zahradě, jako je sázení, plení nebo přesazování.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Kód: 1700835
Kód dod.: 976058
EAN: 8595081599496
100%
109.90 Kč
30.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
99.90 Kč
19 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličkový antiperspirant nezanechává stopy na světlém ani tmavém oblečení a příjemně voní. Bez alkoholu.
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Kód: 2500917
Kód dod.: 775443
EAN: 8720181680403
 
169.90 Kč
369.35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý parfém na praní s intenzivní a dlouhotrvající vůní pačuli, levandule a eukalyptu.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský antiperspirant ve spreji se složením bez alkoholu, který zajistí dlouhodobou, účinnou, ale na oblečení neviditelnou ochranu.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Kód: 2601828
Kód dod.: ES584861
EAN: 4059729584861
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka essence BLUR soufflé matte 02 Spice Filter propůjčí vašim rtům současný a přirozeně elegantní
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Essence
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Kód: 2601851
Kód dod.: ES585240
EAN: 4059729585240
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům skvělou péči v odstínu 01 Glow For It. Mléčně průsvitný, jemný balzám propůjčí rt
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh Care je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Aloe Fresh – hydratační roll-on deodorant s aloe vera pro dlouhotrvající svěžest a ochranu.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.