cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 700 g
Kód: 2502774
Kód dod.: 355180
EAN: 8590892113756
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 hnědá tmavě, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 hnědá tmavě, 2,8 kg
Kód: 2504939
Kód dod.: 355185
EAN: 8590892121249
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 10 kg
Kód: 2505528
Kód dod.: 355131
EAN: 8590892112087
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Norkový hydratační krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový hydratační krém, 33 g
Kód: 08797
Kód dod.: 821141
EAN: 8594007051124
100%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný norkový krém s obsahem norkového oleje.Je určen k denní péči pro všechny typy pleti, k její ochraně i ošetření a k prevenci ochablé pleti. Používá se na umytou pokožku večer a ráno.
Astrid Nutri Moments výživný regenerační krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regenerační krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný regenerační krém účinně hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává ji jemnou a vláčnou. Univerzální krém pro celou rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
384.90 Kč
7 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá během noci hydratovat pleť a redukovat viditelnost vrásek.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Kód: 2502345
Kód dod.: ES541840
EAN: 4059729541840
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu sofistikovaný lesk pomocí očních stínů Essence Cream 03 Oyster. Krémové složen
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navržený speciálně pro muže, kteří očekávají účinnou ochranu a šetrnou péči v jednom. Nabízí ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Neuvedeno
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Kód: 2602858
Kód dod.: 715055
EAN: 8017841204070
 
189.90 Kč
11.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biologický aktivátor určený pro pravidelnou údržbu septiků, žump a domácích čistíren odpadních vod.
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
Kód: 2603469
Kód dod.: 882118
EAN: 3086123220621
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lactovit Lactourea  Oleo sprchový gel 300ml
Lactovit
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gel 300ml
Kód: 2301695
Kód dod.: 797076
EAN: 8411135007420
100%
54.90 Kč
183Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel pro velmi suchou pleť, působí až 48 hodin. Mějte regenerovanou a mladou pokožku.
-4%Sleva
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Kód: 2509072
Kód dod.: 56392.20
EAN: 4052136306408
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svou osobitost a dodejte líčení jiskru pomocí dlouhotrvající metalické tekuté oční linky
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Kód: 2601332
Kód dod.: 795445
EAN: 8720181336157
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Revived je energizující tělový gel s příjemnou ovocnou vůní mandarinky a meruňky, který promění každodenní sprchu v revitalizující zážitek.
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Varta
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Kód: 2603205
Kód dod.: 961037
EAN: 4008496882076
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AA je výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Coccolino
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Kód: 2602723
Kód dod.: 777223
EAN: 07615400867165
 
279.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Coccolino Fresh Professional je vysoce koncentrovaná aviváž určená pro každodenní praní všech typů tkanin.
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Henkel
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Kód: 2506413
Kód dod.: 502526
EAN: 3178041330015
 
205 Kč
68.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vulkanizační těsnící páska na bázi silikonu pro dočasné utěsnění.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti M (8) jsou vhodné pro běžné práce na zahradě, jako je sázení, plení nebo přesazování.
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02879
Kód dod.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič se svěží vůní je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží.
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
257 Kč
367.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro základní nátěry všech druhů dřeva, dřevěných výrobků i podkladů k použití v interiéru i exteriéru.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.