cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
Kód: 2509159
Kód dod.: 702146
EAN: 5902986217357
 
46 Kč
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
AKCE
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Merkur
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Kód: 2500872
Kód dod.: 755009
EAN: 8596422577227
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo Merkur Levandule.
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
214.90 Kč
3.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro zářivě čisté a dlouhotrvale bílé prádlo, které si zaslouží tu nejlepší péči.
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601458
Kód dod.: 885037
EAN: 8714789098838
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Herbal White s výtažky z citrónu a jedinečné směsi eukaliptu, meduňky a máty jemně a šetrně leští vaše zuby, čímž jim navrací přirozenou bělost a zářivost.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Elmex®
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602065
Kód dod.: 885184
EAN: 8718951739772
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta je určena pro důkladné čištění zubů.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502357
Kód dod.: 14612
EAN: 8011003905126
 
1 693 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a praktické sáčky pro snadnou manipulaci s odpadem.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
93%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Raid®
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
119.90 Kč
39.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte STOP molům a chraňte své potraviny před těmito škůdci. Odpuzovač Raid obsahuje papírové proužky s lepem, které se umístí do blízkosti potravin.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Kód: 2501674
Kód dod.: 775384
EAN: 8720181676437
 
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
Kód: 41635
Kód dod.: 702124
EAN: 5902986200038
75%
129.90 Kč
173.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prostředek na vytvoření lesku a ochrany podlahy a povrchů z PVC, linolea a dlažby.
AKCE
-6%Sleva
RYOR Aknestop čisticí pěna s mořskými řasami na problematickou pleť, 150 ml
Ryor
RYOR Aknestop čisticí pěna s mořskými řasami na problematickou pleť, 150 ml
Kód: 36211
Kód dod.: 828155
EAN: 8594007973518
100%
159.90 Kč
169.90 Kč
999.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná čisticí pěna, obsahující extrakt z mořských řas, umožňuje důkladné čištění aknózní pleti.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
AKCE
-7%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 750 ml
Kód: 2500582
Kód dod.: 243280
EAN: 8591235039337
 
299 Kč
322 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
AKCE
Sensodyne Extra Whitening zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Extra Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802588
Kód dod.: 885275
EAN: 5054563232311
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Extra Whitening bělicí pasta pro citlivé zuby s každodenní ochranou
AKCE
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Kód: 101157
Kód dod.: 885212
EAN: 5054563014757
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean má speciální složení, které přináší úlevu od citlivosti zubů. Když se zubní sklovina opotřebuje nebo když ustoupí dásně, dojde k obnažení dentinu, který je pod nimi.
AKCE
-4%Sleva
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Kód: 1907776
Kód dod.: 885203
EAN: 5054563949103
 
96 Kč
99.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Herbal Fresh obsahuje hydrogenuhličitan sodný a je u ní klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní při pravidelném používání 2x denně.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600055
Kód dod.: 885327
EAN: 8718951279551
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro vysoce účinnou ochranu před zubním kazem.
-4%Sleva
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600895
Kód dod.: 856070
EAN: 8718951226715
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Total Original zaručuje celkovou ochranu pro vaše ústa a zanechá je čistější a zdravější.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.