cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence Lip Swirl maska na rty 8 g
Essence
Essence Lip Swirl maska na rty 8 g
Kód: 2502348
Kód dod.: ES542816
EAN: 4059729542816
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své rty pomocí Essence Lip Swirl masky na rty, jež hned na první pohled upoutá tříbarevným
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Raid®
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
119.90 Kč
39.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte STOP molům a chraňte své potraviny před těmito škůdci. Odpuzovač Raid obsahuje papírové proužky s lepem, které se umístí do blízkosti potravin.
-2%Sleva
Hlubna Vega mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku rukou, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku rukou, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
54 Kč
54.90 Kč
77.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vega je vysoce účinná mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku především rukou.
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Stopset
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Kód: 52814
Kód dod.: 674914
EAN: 8594003332128
100%
62.90 Kč
12.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd.)
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
 
EAN: 8591235028867
 
178 Kč
222.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-19%Sleva
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 92694
Kód dod.: 822570
EAN: 9005800390758
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbavte se vrásek a užívejte si pocit z krásně pružné a zářivé pleti! Vyzkoušejte jemnou péči s OF 30 a koenzymem Q10: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER OF 30.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
AKCE
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Merkur
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Kód: 2500872
Kód dod.: 755009
EAN: 8596422577227
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo Merkur Levandule.
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
214.90 Kč
3.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro zářivě čisté a dlouhotrvale bílé prádlo, které si zaslouží tu nejlepší péči.
AKCE
-8%Sleva
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.
Versace pour Homme voda po holení 100 ml
Versace
Versace pour Homme voda po holení 100 ml
Kód: 58212
 
EAN: 8011003995974
 
1 710 Kč
17 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Nová pánská vůně Versace pour Homme je samou e
AKCE
-8%Sleva
RYOR denní krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výjimečný přípravek určený k omezování tvorby vrásek. Obsahuje extrakt z mořských řas, bambucké máslo, avokádový olej, vitamin E a kyselinu hyaluronovou.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
Kód: 2509159
Kód dod.: 702146
EAN: 5902986217357
 
46 Kč
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Kód: 2501674
Kód dod.: 775384
EAN: 8720181676437
 
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Kód: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
1 199 Kč
11 990Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2012 Versace Eros Extravagantní svůdce. Vášeň, lásk
-8%Sleva
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Versace
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Kód: 54929
 
EAN: 8011003816750
 
780 Kč
849 Kč
10 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 V nové pánské vůni Versace pour Homme se zrcad
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
-6%Sleva
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
1 309 Kč
1 392 Kč
14 544.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab nefalšované spontánnosti, příjemná, lehk
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
865 Kč
28 833.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab ryzí spontánnosti, příjemná, jemná vůně
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
AKCE
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Kód: 101157
Kód dod.: 885212
EAN: 5054563014757
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean má speciální složení, které přináší úlevu od citlivosti zubů. Když se zubní sklovina opotřebuje nebo když ustoupí dásně, dojde k obnažení dentinu, který je pod nimi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.