cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Raid®
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
119.90 Kč
39.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte STOP molům a chraňte své potraviny před těmito škůdci. Odpuzovač Raid obsahuje papírové proužky s lepem, které se umístí do blízkosti potravin.
AKCE
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Kód: 101157
Kód dod.: 885212
EAN: 5054563014757
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean má speciální složení, které přináší úlevu od citlivosti zubů. Když se zubní sklovina opotřebuje nebo když ustoupí dásně, dojde k obnažení dentinu, který je pod nimi.
AKCE
-4%Sleva
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Kód: 1907776
Kód dod.: 885203
EAN: 5054563949103
 
96 Kč
99.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Herbal Fresh obsahuje hydrogenuhličitan sodný a je u ní klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní při pravidelném používání 2x denně.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600055
Kód dod.: 885327
EAN: 8718951279551
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro vysoce účinnou ochranu před zubním kazem.
-4%Sleva
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600895
Kód dod.: 856070
EAN: 8718951226715
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Total Original zaručuje celkovou ochranu pro vaše ústa a zanechá je čistější a zdravější.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600893
Kód dod.: 885339
EAN: 8718951025998
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional zubní pasta je určena pro každodenní péči o citlivé zuby.
AKCE
-15%Sleva
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Kód: 13952
Kód dod.: 885322
EAN: 4007965507137
100%
84.90 Kč
99.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro velmi citlivé zuby a odhalené krčky. Vyznačuje se velmi jemným čisticím účinkem, který brání obrušování měkkého zubního krčku.
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601075
Kód dod.: 885038
EAN: 8718951564817
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro celou rodinu Colgate Herbal využívá unikátní technologii neutralizující cukerné kyse
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Kód: 2601805
Kód dod.: ES585202
EAN: 4059729585202
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty essence POUTline Soft Glide Lip Pencil v odstínu 02 Pinky Promise od značky
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Kód: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
1 199 Kč
11 990Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2012 Versace Eros Extravagantní svůdce. Vášeň, lásk
-8%Sleva
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Versace
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Kód: 54929
 
EAN: 8011003816750
 
780 Kč
849 Kč
10 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 V nové pánské vůni Versace pour Homme se zrcad
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
-6%Sleva
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
1 309 Kč
1 392 Kč
14 544.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab nefalšované spontánnosti, příjemná, lehk
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
865 Kč
28 833.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab ryzí spontánnosti, příjemná, jemná vůně
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a praktické sáčky pro snadnou manipulaci s odpadem.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
93%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.