cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600893
Kód dod.: 885339
EAN: 8718951025998
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional zubní pasta je určena pro každodenní péči o citlivé zuby.
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Baking Soda je ideální volba pro každodenní péči o ústní dutinu. Tato zubní pasta je vybavena speciální minerální čisticí směsí pro odstraňování povrchových skvrn, což vede k přirozeně bělejším a zářivějším zubům.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
-8%Sleva
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Versace
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Kód: 54929
 
EAN: 8011003816750
 
780 Kč
849 Kč
10 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 V nové pánské vůni Versace pour Homme se zrcad
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Kód: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
1 199 Kč
11 990Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2012 Versace Eros Extravagantní svůdce. Vášeň, lásk
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
-6%Sleva
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
1 309 Kč
1 392 Kč
14 544.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab nefalšované spontánnosti, příjemná, lehk
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
865 Kč
28 833.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab ryzí spontánnosti, příjemná, jemná vůně
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
AKCE
-11%Sleva
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Kód: 1902398
Kód dod.: 220102
EAN: 8003650011954
80%
39.90 Kč
44.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pevnější pleť už za 14 dní. Složení s koenzymem Q10 intenzivně hydratuje a stimuluje produkci kolagenu. Vyzkoušejte: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504485
Kód dod.: 388550
EAN: 8591235058024
 
379 Kč
631.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryluretanový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Kód: 2503255
Kód dod.: 356552
EAN: 8591235011838
 
235 Kč
335.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Schwarzkopf Live Paint It! smývatelná křída na vlasy Pink Crush 3,5 g
Henkel Schwarzkopf Live
Schwarzkopf Live Paint It! smývatelná křída na vlasy Pink Crush 3,5 g
Kód: 2600358
Kód dod.: 870221
EAN: 9000101217193
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si ve vlasech intenzivně barevný pruh, duhový melír s více odstíny nebo ombré styl s obarvenými konečky!
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Kód: 2402134
Kód dod.: 777222
EAN: 8720181409691
 
99.90 Kč
1.96Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrová aviváž Coccolino Creations Waterlily & Grapefruit patří do kolekce Coccolino Creations, která byla vytvořená ve spolupráci s experty na parfémy.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Kód: 2601805
Kód dod.: ES585202
EAN: 4059729585202
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty essence POUTline Soft Glide Lip Pencil v odstínu 02 Pinky Promise od značky
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
AKCE
-12%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
Kód: 2509163
Kód dod.: 702144
EAN: 5902986217623
 
197 Kč
224.90 Kč
39.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Kód: 2301854
Kód dod.: ES394590
EAN: 4059729394590
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce zářivá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s lákavou vůní vykouzlí n
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní poskytno
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.