cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín opálová mahagonová 5,25
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín opálová mahagonová 5,25
Kód: 63947
Kód dod.: 870168
EAN: 3600541091757
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Zenit Hit
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Kód: 2503771
Kód dod.: 717154
EAN: 8594004377197
 
39.90 Kč
49.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čisticí prostředek, který odstraňuje vodou nerozpustné usazeniny anorganického a organického původu.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podpořil v každé situaci. Díky 48hodinové ochraně a pokročilé technologii Motionsense™ zajišťuje postupné uvolňování svěží vůně při pohybu, takže čím aktivnější jste, tím lépe funguje.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Kód: 2306328
Kód dod.: 777019
EAN: 9000101583106
 
119.90 Kč
120 Kč
1.93Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
AKCE
-2%Sleva
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Corega
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Kód: 2308897
 
EAN: 5054563081834
 
166 Kč
169.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém Corega Ochrana dásní poskytuje komfort přichycení náhrady jako ostatní fixační krémy Corega, ale zároveň chrání dásně před podrážděním od nošení zubní náhrady.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
649.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda sušák na prádlo Universal v černé barvě je praktickým a stylovým pomocníkem pro každodenní sušení prádla.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Kód: 1700835
Kód dod.: 130191
EAN: 8595081599496
100%
109.90 Kč
30.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
99.90 Kč
19 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličkový antiperspirant nezanechává stopy na světlém ani tmavém oblečení a příjemně voní. Bez alkoholu.
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Kód: 2500917
Kód dod.: 775443
EAN: 8720181680403
 
169.90 Kč
369.35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý parfém na praní s intenzivní a dlouhotrvající vůní pačuli, levandule a eukalyptu.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský antiperspirant ve spreji se složením bez alkoholu, který zajistí dlouhodobou, účinnou, ale na oblečení neviditelnou ochranu.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Kód: 2601828
Kód dod.: ES584861
EAN: 4059729584861
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka essence BLUR soufflé matte 02 Spice Filter propůjčí vašim rtům současný a přirozeně elegantní
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Essence
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Kód: 2601851
Kód dod.: ES585240
EAN: 4059729585240
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům skvělou péči v odstínu 01 Glow For It. Mléčně průsvitný, jemný balzám propůjčí rt
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
-9%Sleva
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Kód: 2602696
Kód dod.: 588703
EAN: 4023103216334
 
30 Kč
33 Kč
10Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička Vileda Ultra Fresh nabízí dvojitou antibakteriální ochranu, která působí jak na drhnoucí, tak na pěnové části. Brání množení 99,9 % bakterií a zároveň účinně odstraňuje nečistoty z většiny běžných povrchů v domácnosti.
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodin svěžest, bez obsahu alkoholu. Spolehněte se na účinnou ochranu proti pocení a vzniku skvrn na oblečení. Mějte vše pod kontrolou.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
Kód: 61657
Kód dod.: 747003
EAN: 8592326010389
100%
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.