cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
 
EAN: 3838824085272
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte sportovně svěží pocit! Fa Sport povzbudí tělo a smysly svojí sportovně svěží vůní. Dynamická svěží vůně. Dermatologicky testováno.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204129
Kód dod.: 795116
EAN: 9005800282503
100%
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 1259
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
69.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na bílé i barevné prádlo. Neflek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost ovocnou vůní.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky unikátnímu složení účinně čistí, odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky.
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503747
Kód dod.: 795120
EAN: 9005800222882
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2507510
Kód dod.: 732096
EAN: 8591522337955
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chrání pokožku před potem na 48 hodin. Zanechává pokožku hebkou na dotek. Jemné složení se postará o regeneraci pokožky po oholení. Příjemná vůně růžové vody přetrvá celý den.
-5%Sleva
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Kód: 2506303
Kód dod.: 588693
EAN: 4023103217409
 
75.90 Kč
25.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant ve spreji pro muže s 0 % hliníkových solí pro dlouhotrvající svěžest.
-7%Sleva
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte i opravdu suchým rukám intenzívní péči. Díky olivovému oleji budou opět hebké a jemné. Pro ruce příjemné na dotek a pěkné na pohled: NIVEA Hydratační krém na ruce.
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Varta
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Kód: 2600411
Kód dod.: 960967
EAN: 4008496927630
 
640 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní vlastnosti, moderní design a nápadný barva je Outdoor Sports kapesní svítilna, při jakékoliv outdoorové aktivity, ideálního průvodce.
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Lilien
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Kód: 2600265
Kód dod.: 797165
EAN: 8595196906301
 
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový šampon pro muže s osvěžujícím chladivým efektem.
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým krémem Fa Aloe Vera s inspirativní vůní aloe vera.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Dry Men – dlouhotrvající roll-on deodorant pro svěžest a ochranu po celý den.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje pocení i zápachu ve všech situacích.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.