cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Merkur
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Kód: 2500872
Kód dod.: 755009
EAN: 8596422577227
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo Merkur Levandule.
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
214.90 Kč
3.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro zářivě čisté a dlouhotrvale bílé prádlo, které si zaslouží tu nejlepší péči.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Kód: 2601805
Kód dod.: ES585202
EAN: 4059729585202
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty essence POUTline Soft Glide Lip Pencil v odstínu 02 Pinky Promise od značky
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
AKCE
-12%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
Kód: 2509163
Kód dod.: 702144
EAN: 5902986217623
 
197 Kč
224.90 Kč
39.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Kód: 2501103
Kód dod.: 765036
EAN: 8700216691291
 
179.90 Kč
7.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring je tekutý prací gel, který zajistí dokonale čisté a voňavé prádlo bez skvrn.
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Alex®
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Kód: 86880
Kód dod.: 707010
EAN: 8411660520807
100%
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje maximální péči a renovaci a ochranu, takže vypadá jako nový. Krém s jednoduchou aplikací.
AKCE
-19%Sleva
Elmex Sensitive Professional Mini zubní pasta, 20 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Mini zubní pasta, 20 ml
Kód: 2600920
Kód dod.: 885394
EAN: 8718951035027
 
34.90 Kč
42.90 Kč
1 745Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Mini zubní pasta je určena pro péči o citlivé zuby. Praktické malé balení je ideální na cesty.
-1%Sleva
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta, 125 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta, 125 ml
Kód: 2602067
Kód dod.: 885408
EAN: 8718951457003
 
79.90 Kč
81 Kč
639.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta je určena pro bělejší vzhled zubů a každodenní péči.
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
Kód: 41635
Kód dod.: 702124
EAN: 5902986200038
75%
129.90 Kč
173.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prostředek na vytvoření lesku a ochrany podlahy a povrchů z PVC, linolea a dlažby.
AKCE
-6%Sleva
RYOR Aknestop čisticí pěna s mořskými řasami na problematickou pleť, 150 ml
Ryor
RYOR Aknestop čisticí pěna s mořskými řasami na problematickou pleť, 150 ml
Kód: 36211
Kód dod.: 828155
EAN: 8594007973518
100%
159.90 Kč
169.90 Kč
999.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná čisticí pěna, obsahující extrakt z mořských řas, umožňuje důkladné čištění aknózní pleti.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 750 ml
Kód: 2500582
Kód dod.: 243280
EAN: 8591235039337
 
299 Kč
322 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Kód: 2404409
Kód dod.: 863319
EAN: 9000101723502
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylingový gel určený pro maximální fixaci a dlouhotrvající tvar vlasů. Umožňuje vytvořit výrazné účesy s pevným držením, aniž by vlasy zůstaly lepkavé nebo tvrdé.
AKCE
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kuschelweich
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kód: 2509139
Kód dod.: 759372
EAN: 4013162031436
 
59.90 Kč
60 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte své prádlo do dlouhotrvající hebkosti a svěží vůně s koncentrovanou aviváží Kuschelweich. Pro příjemně měkké a voňavé prádlo po každém praní.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Kód: 2600269
Kód dod.: 822463
EAN: 4005900620316
 
128 Kč
142 Kč
8 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska očistí a zbaví pleť neřistot a přebytečného kožního mazu za pouhou minutu.
AKCE
Sensodyne Extra Whitening zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Extra Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802588
Kód dod.: 885275
EAN: 5054563232311
 
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Extra Whitening bělicí pasta pro citlivé zuby s každodenní ochranou
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Fast
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Kód: 32801
Kód dod.: 675260
EAN: 8594015801520
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K hubení škodlivého savého a žravého hmyzu jako mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.