cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Kód: 2504661
Kód dod.: 512017
EAN: 8592884002314
 
43.90 Kč
44 Kč
5 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
-3%Sleva
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2505208
Kód dod.: 822446
EAN: 9005800390741
 
334.90 Kč
345.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek, pevnější kontury a svěží vzhled. Vyzkoušejte noční péči vytvořenou na míru speciálně pro suchou a namáhanou pleť - NIVEA Výživný noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
-1%Sleva
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Bilak
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Kód: 2503361
Kód dod.: 183920
EAN: 8590518311078
 
192 Kč
193 Kč
274.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní vodou ředitelný transparentní lak s širokým uživatelským zaměřením. Využívá se jak k lazurovacím nátěrům, tak k vytváření souvislých ochranných povlaků...
AKCE
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602939
Kód dod.: 717384
EAN: 9000101858990
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. WC čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjmenou vůni.
ViGO! grilovací a zapékací aluminiové misky, 27,5x18x4, 2 ks
viGO!
ViGO! grilovací a zapékací aluminiové misky, 27,5x18x4, 2 ks
Kód: 2602608
Kód dod.: 956070
EAN: 5902841430969
 
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasické zapékací mysky vhodné ke grilování a zapékání zeleniny a dalších pokrmů.
AKCE
-15%Sleva
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Kód: 13952
Kód dod.: 885322
EAN: 4007965507137
100%
84.90 Kč
99.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro velmi citlivé zuby a odhalené krčky. Vyznačuje se velmi jemným čisticím účinkem, který brání obrušování měkkého zubního krčku.
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601075
Kód dod.: 885038
EAN: 8718951564817
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro celou rodinu Colgate Herbal využívá unikátní technologii neutralizující cukerné kyse
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Kód: 2404409
Kód dod.: 863319
EAN: 9000101723502
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylingový gel určený pro maximální fixaci a dlouhotrvající tvar vlasů. Umožňuje vytvořit výrazné účesy s pevným držením, aniž by vlasy zůstaly lepkavé nebo tvrdé.
AKCE
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kuschelweich
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kód: 2509139
Kód dod.: 759372
EAN: 4013162031436
 
59.90 Kč
60 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte své prádlo do dlouhotrvající hebkosti a svěží vůně s koncentrovanou aviváží Kuschelweich. Pro příjemně měkké a voňavé prádlo po každém praní.
AKCE
-10%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
199 Kč
221 Kč
331.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Kód: 2602943
Kód dod.: 717389
EAN: 9000101862645
 
78 Kč
104Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml – účinný gelový čistič toalety, který pomáhá odstranit vodní kámen a nečistoty a zanechává příjemnou květinovou svěžest.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Kód: 2600269
Kód dod.: 822463
EAN: 4005900620316
 
128 Kč
142 Kč
8 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska očistí a zbaví pleť neřistot a přebytečného kožního mazu za pouhou minutu.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
93%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a praktické sáčky pro snadnou manipulaci s odpadem.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta, 75 ml
Kód: 2102332
Kód dod.: 885219
EAN: 5054563234223
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Při čištění zubů dvakrát denně může zubní pasta Sensodyne Repair & Protect opravit citlivé zuby pro přetrvávající ochranu proti citlivosti...
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.