cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-4%Sleva
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600895
Kód dod.: 856070
EAN: 8718951226715
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Total Original zaručuje celkovou ochranu pro vaše ústa a zanechá je čistější a zdravější.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600893
Kód dod.: 885339
EAN: 8718951025998
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional zubní pasta je určena pro každodenní péči o citlivé zuby.
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylový mini osvěžovač vzduchu Carlson Little Joe Musk ve tvaru postavičky přináší do vašeho auta příjemnou a dlouhotrvající vůni santalového dřeva a pižma.
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety.
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
-25%Sleva
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2403005
Kód dod.: LC014A02
EAN: 3386460149365
 
925 Kč
1 235 Kč
18 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab čisté přirozenosti, příjemná, jemná vůně
CARPATHIA Herbarium šampón na růst a lesk vlasů 350 ml
Carpathia
CARPATHIA Herbarium šampón na růst a lesk vlasů 350 ml
Kód: 2505818
Kód dod.: 856922
EAN: 8586000083820
 
94.90 Kč
271.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Komplex tří účinných bylin nabije vaše vlasy energií.
AKCE
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Merkur
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Kód: 2500872
Kód dod.: 755009
EAN: 8596422577227
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo Merkur Levandule.
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
214.90 Kč
3.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro zářivě čisté a dlouhotrvale bílé prádlo, které si zaslouží tu nejlepší péči.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Alex®
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Kód: 86880
Kód dod.: 707010
EAN: 8411660520807
100%
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje maximální péči a renovaci a ochranu, takže vypadá jako nový. Krém s jednoduchou aplikací.
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Kód: 2308241
Kód dod.: 795656
EAN: 9000101709100
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Attraction Force s osvěžující vůní bergamotu a limety.
AKCE
-12%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
Kód: 2509163
Kód dod.: 702144
EAN: 5902986217623
 
197 Kč
224.90 Kč
39.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
Kód: 41635
Kód dod.: 01010101
EAN: 5902986200038
75%
129.90 Kč
173.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prostředek na vytvoření lesku a ochrany podlahy a povrchů z PVC, linolea a dlažby.
AKCE
-6%Sleva
RYOR Aknestop čisticí pěna s mořskými řasami na problematickou pleť, 150 ml
Ryor
RYOR Aknestop čisticí pěna s mořskými řasami na problematickou pleť, 150 ml
Kód: 36211
Kód dod.: 828155
EAN: 8594007973518
100%
159.90 Kč
169.90 Kč
999.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná čisticí pěna, obsahující extrakt z mořských řas, umožňuje důkladné čištění aknózní pleti.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 750 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 750 ml
Kód: 2500582
Kód dod.: 243280
EAN: 8591235039337
 
299 Kč
322 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Kód: 2601805
Kód dod.: ES585202
EAN: 4059729585202
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty essence POUTline Soft Glide Lip Pencil v odstínu 02 Pinky Promise od značky
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Fast
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Kód: 32801
 
EAN: 8594015801520
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K hubení škodlivého savého a žravého hmyzu jako mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.