cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Kód: 2504661
Kód dod.: 512017
EAN: 8592884002314
 
43.90 Kč
44 Kč
5 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
-3%Sleva
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2505208
Kód dod.: 822446
EAN: 9005800390741
 
334.90 Kč
345.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek, pevnější kontury a svěží vzhled. Vyzkoušejte noční péči vytvořenou na míru speciálně pro suchou a namáhanou pleť - NIVEA Výživný noční krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602939
Kód dod.: 717384
EAN: 9000101858990
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. WC čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjmenou vůni.
AKCE
-15%Sleva
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Kód: 13952
 
EAN: 4007965507137
100%
84.90 Kč
99.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro velmi citlivé zuby a odhalené krčky. Vyznačuje se velmi jemným čisticím účinkem, který brání obrušování měkkého zubního krčku.
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601075
Kód dod.: 885038
EAN: 8718951564817
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro celou rodinu Colgate Herbal využívá unikátní technologii neutralizující cukerné kyse
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylový mini osvěžovač vzduchu Carlson Little Joe Musk ve tvaru postavičky přináší do vašeho auta příjemnou a dlouhotrvající vůni santalového dřeva a pižma.
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pevnější pleť už za 14 dní. Složení s koenzymem Q10 intenzivně hydratuje a stimuluje produkci kolagenu. Vyzkoušejte: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504485
Kód dod.: 388550
EAN: 8591235058024
 
379 Kč
631.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryluretanový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Kód: 2503255
Kód dod.: 356552
EAN: 8591235011838
 
235 Kč
335.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Schwarzkopf Live Paint It! smývatelná křída na vlasy Pink Crush 3,5 g
Henkel Schwarzkopf Live
Schwarzkopf Live Paint It! smývatelná křída na vlasy Pink Crush 3,5 g
Kód: 2600358
Kód dod.: 870221
EAN: 9000101217193
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si ve vlasech intenzivně barevný pruh, duhový melír s více odstíny nebo ombré styl s obarvenými konečky!
AKCE
-12%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
Kód: 2509163
Kód dod.: 702144
EAN: 5902986217623
 
197 Kč
224.90 Kč
39.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Kód: 2601805
Kód dod.: ES585202
EAN: 4059729585202
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty essence POUTline Soft Glide Lip Pencil v odstínu 02 Pinky Promise od značky
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Kód: 2501103
Kód dod.: 765036
EAN: 8700216691291
 
179.90 Kč
7.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring je tekutý prací gel, který zajistí dokonale čisté a voňavé prádlo bez skvrn.
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 15 LA lifestyle 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 15 LA lifestyle 1,8 g
Kód: 2404126
Kód dod.: 58160.15
EAN: 4052136253559
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco spojuje perfektní lesk s hloubkovou péčí o r
-1%Sleva
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta, 125 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta, 125 ml
Kód: 2602067
Kód dod.: 885408
EAN: 8718951457003
 
79.90 Kč
81 Kč
639.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta je určena pro bělejší vzhled zubů a každodenní péči.
Lovran Color & Dark Amla Parchouli prášek na barevné a tmavé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Color & Dark Amla Parchouli prášek na barevné a tmavé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502166
Kód dod.: 759357
EAN: 5902670082001
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Lovran Color & Dark Amla Parchouli je určený speciálně pro péči o barevné a tmavé prádlo.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Kód: 2600269
Kód dod.: 822463
EAN: 4005900620316
 
128 Kč
142 Kč
8 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska očistí a zbaví pleť neřistot a přebytečného kožního mazu za pouhou minutu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.