cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
-2%Sleva
Hlubna Vega mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku rukou, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku rukou, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
54 Kč
54.90 Kč
77.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vega je vysoce účinná mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku především rukou.
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Stopset
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Kód: 52814
Kód dod.: 674914
EAN: 8594003332128
100%
62.90 Kč
12.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd.)
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
Kód dod.: 431820
EAN: 8591235028867
 
178 Kč
222.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 92694
Kód dod.: 822570
EAN: 9005800390758
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbavte se vrásek a užívejte si pocit z krásně pružné a zářivé pleti! Vyzkoušejte jemnou péči s OF 30 a koenzymem Q10: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER OF 30.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0225 hnědá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-13%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
39.90 Kč
46 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
AKCE
-6%Sleva
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Kód: 2308241
Kód dod.: 795656
EAN: 9000101709100
 
47 Kč
49.90 Kč
188Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Attraction Force s osvěžující vůní bergamotu a limety.
AKCE
-13%Sleva
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Kód: 2508195
Kód dod.: 862073
EAN: 9000101744286
 
130 Kč
149.90 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační a hydratační krém s aloe vera a niacinamidem, navržený pro vytvoření přirozeně vypadajících účesů s jemnou definicí.
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eros pour Homme voda po holení 100 ml
Kód: 70763
 
EAN: 8011003810017
 
1 199 Kč
11 990Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2012 Versace Eros Extravagantní svůdce. Vášeň, lásk
-8%Sleva
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Versace
Versace pour Homme deodorant stick pro muže 75 ml
Kód: 54929
 
EAN: 8011003816750
 
780 Kč
849 Kč
10 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 V nové pánské vůni Versace pour Homme se zrcad
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
1 309 Kč
14 544.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab nefalšované spontánnosti, příjemná, lehk
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
865 Kč
28 833.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - pudrová vůně uvedena na trh v roce 2003. Půvab ryzí spontánnosti, příjemná, jemná vůně
AKCE
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizační sprej na vlasy 150 ml
Kód: 2508193
Kód dod.: 862072
EAN: 9000101744408
 
126 Kč
630Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační sprej s aloe vera a niacinamidem dodává vlasům přirozený objem, texturu a podporuje jejich přirozené vlny.
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
AKCE
-12%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
Kód: 2509163
Kód dod.: 702144
EAN: 5902986217623
 
197 Kč
224.90 Kč
39.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Water Lily & Pink Grapefruit 51 praní, 1275 ml
Kód: 2402134
Kód dod.: 777222
EAN: 8720181409691
 
99.90 Kč
1.96Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrová aviváž Coccolino Creations Waterlily & Grapefruit patří do kolekce Coccolino Creations, která byla vytvořená ve spolupráci s experty na parfémy.
AKCE
-13%Sleva
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
64.90 Kč
74.90 Kč
149.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Kód: 2601805
Kód dod.: ES585202
EAN: 4059729585202
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty essence POUTline Soft Glide Lip Pencil v odstínu 02 Pinky Promise od značky
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.