cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bref WC blok Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Kód: 2602862
Kód dod.: 720274
EAN: 9000101309003
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují důkladné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletní voda pro ženy 75 ml
Thierry Mugler
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletní voda pro ženy 75 ml
Kód: 2602871
 
EAN: 3614274797244
 
1 419 Kč
18 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Poznejte Mugler Starlicious Pineappl
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Kód: 2602940
Kód dod.: 717385
EAN: 9000101860221
 
78 Kč
104Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný gelový čistič toalety, který pomáhá odstranit vodní kámen i nečistoty a zanechává dlouhotrvající svěží vůni.
K nákupu navíc
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
K NÁKUPU NAVÍC
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
Kód: 2004291
Kód dod.: 65117369
EAN: 3390150575013
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte produkty Payot v vašem výprodeji nad 1200 Kč a získejte Payot praktickou plážovou tašku NAVÍC.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
267 Kč
289 Kč
445Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
AKCE
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list, 100 mm
Spokar®
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list, 100 mm
Kód: 2502995
Kód dod.: 560710
EAN: 8593534812529
 
43.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list o šířce 100 mm, plastové držadlo.
Kotex Ultra Super Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kotex®
Kotex Ultra Super Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kód: 2602815
Kód dod.: 916255
EAN: 5029053569116
 
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické intimní vložky ve variantě Super.
Bref WC gel Power Aktiv Gel Ocean s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Ocean s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602942
Kód dod.: 717387
EAN: 9000101859232
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Kód: 86732
Kód dod.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
34.90 Kč
698Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Alex®
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Kód: 1905882
Kód dod.: 704090
EAN: 8410033752104
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistí intenzivní lesk linolea, venkovní a vnitřní dlažby, mramoru nebo korku. Obsahuje přírodní vosky a polymery nové generace.
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Kód: 2603319
Kód dod.: 761365
EAN: 5900627090390
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy je tekutý prací gel s keratinem určený pro šetrné praní jemných a vlněných textilií.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Kód: 2503848
Kód dod.: 193728
EAN: 8595073013795
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Kód: 2503935
Kód dod.: 191599
EAN: 8595073020762
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 600 ml
Kód: 2500230
Kód dod.: 191548
EAN: 8595073013719
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Kód: 2500641
Kód dod.: 197005
EAN: 8595073025491
 
375 Kč
500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 750 ml
Kód: 2500637
Kód dod.: 195031
EAN: 8595073021240
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 750 ml
Kód: 2500618
Kód dod.: 190313
EAN: 8595073020533
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 750 ml
Kód: 2500638
Kód dod.: 195851
EAN: 8595073021349
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Kód: 2503846
Kód dod.: 192848
EAN: 8595073013740
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Kód: 2503934
Kód dod.: 198304
EAN: 8595073020540
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Kód: 2503913
Kód dod.: 192977
EAN: 8595073020878
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.