cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 375 ml
Kód: 2506154
Kód dod.: 243267
EAN: 8591235097382
 
186 Kč
496Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Essence
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Kód: 2601811
Kód dod.: ES583222
EAN: 4059729583222
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřej svému pohledu hloubku a délku s voděodolnou řasenkou What the Length! 02 Black Waterproof od
NIVEA MEN sprchový gel Fresh Energy, náhradní náplň 500 ml
Nivea®
NIVEA MEN sprchový gel Fresh Energy, náhradní náplň 500 ml
Kód: 2603143
Kód dod.: 797031
EAN: 4006000215402
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA MEN Fresh Energy 3 v 1 je osvěžující sprchový gel pro muže v praktické 500ml náhradní náplni, který s výtažky z máty čistí tělo, tvář i vlasy a zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti.
Indulona Original ošetřující sprchový krém – náhradní náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetřující sprchový krém – náhradní náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
99.90 Kč
166.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Kód: 2603550
Kód dod.: 976277
EAN: 8445291810488
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sterilised je kompletní krmivo s kuřetem pro kastrované a sterilizované kočky, které podporuje optimální hmotnost, zdravé trávení, močové cesty i celkovou vitalitu.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 870372
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Kód: 2502343
Kód dod.: ES541871
EAN: 4059729541871
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým očím lesk a sofistikovanost s očními stíny Essence Cream 01 Rose. Jejich krémová a vrs
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Kód: 2502346
Kód dod.: ES541734
EAN: 4059729541734
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu hloubku a třpyt pomocí očních stínů Essence Cream 04 Cocoa. Díky krémovému a v
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový čisticí písek Cink s unikátní Nano Formulí výborně odstraňuje nečistoty i mastnotu.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín blond E0
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín blond E0
Kód: 43657
Kód dod.: 870145
EAN: 3600540387516
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Kód: 45722
Kód dod.: 797001
EAN: 8595025809476
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mitia Sapphire for Men sprchový gel a šampon 2v1, to je každodenní pocit maximální svěžesti a čistoty. Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
Kód dod.: 837346
EAN: 3838824085272
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte sportovně svěží pocit! Fa Sport povzbudí tělo a smysly svojí sportovně svěží vůní. Dynamická svěží vůně. Dermatologicky testováno.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204129
Kód dod.: 795116
EAN: 9005800282503
100%
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Tatrachema Diava
Diava lešticí krém na nábytek se včelím voskem, 200 ml
Kód: 2204625
Kód dod.: 707105
EAN: 8585003912595
 
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diava krém na nábytek je jemná čistící a leštící emulze s příjemnou vůní na všechny druhy nábytku, který vytváří ochranný film a zanechává přirozený vzhled. Nábytek renovuje a leští.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, sprej, 500 ml
Kód: 2401314
Kód dod.: 769072
EAN: 8056646091836
 
69.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na bílé i barevné prádlo. Neflek účinně odstraňuje skvrny od inkoustu, piva, vína, čokolády, kávy, šťávy, ovoce, trávy, rtěnky, řasenky a očních stínů, krve, hlenů apod.
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Fruitopia, 36 ml
Kód: 2401759
Kód dod.: 719989
EAN: 5000204345148
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost ovocnou vůní.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky unikátnímu složení účinně čistí, odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.