cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2503972
Kód dod.: 243253
EAN: 8595073027136
 
1 405 Kč
562Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
84.90 Kč
84.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič podlah a povrchů Dřevo & Lamino je účinný prostředek pro čištění a péči o dřevěné a laminované podlahy i další povrchy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Kód: 2505471
Kód dod.: 870171
EAN: 3600540632944
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
73.90 Kč
1 478Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Henkel Silan
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Kód: 2601431
Kód dod.: 777119
EAN: 9000101834468
 
109.90 Kč
2.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control aviváž Fresh Ocean dodává prádlu svěží vůni a hebkost.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Kód: 2502875
Kód dod.: 501745
EAN: 5411183039476
 
329 Kč
438.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
-5%Sleva
Nivea Hyaluron Cellular Filler zpevňující noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler zpevňující noční krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
414.90 Kč
434.90 Kč
8 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mladší buňky=mladší pleť. Zvolte složení s kyselinou hyaluronovou a kolagenovým boosterem, které zpevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Zpevňující noční krém Hyaluron Cellular Filler.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 8 kg
Kód: 2503595
Kód dod.: 302120
EAN: 8595002320093
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 812025
EAN: 8594001770458
95%
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
AbellA Žínka froté barevná různé barvy, 21 × 14 cm, 1 kus
AbellA®
AbellA Žínka froté barevná různé barvy, 21 × 14 cm, 1 kus
Kód: 37092
Kód dod.: 966553
EAN: 8590786101098
100%
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná žínka froté Abella vhodná nejen pro citlivou pokožku.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2500597
Kód dod.: 249263
EAN: 8595073018202
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem přináší intenzivní svěžest a šetrně čistí tělo, vlasy i pleť v jediném kroku.
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food Burger 3vrstvé papírové utěrky 16,5 m, 2 role
Kód: 2304753
Kód dod.: 908039
EAN: 8584014007382
80%
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové kuchyňské utěrky, 100% celulóza.
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubní pasta, 75 ml
Kód: 2602058
Kód dod.: 885181
EAN: 8718951777354
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubní pasta je určena pro bělejší vzhled zubů a odstranění skvrn od kávy, čaje a vína.
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Kód: 1803824
Kód dod.: 721022
EAN: 8595000914850
100%
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300876
Kód dod.: 840128
EAN: 9005800352244
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poznejte inovovaný, skutečně účinný antiperspirant v novém moderním designu se svěží mužnou vůní, který chrání proti pocení i zápachu až po 48 hodin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.