cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Coccolino
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Kód: 2602723
Kód dod.: 777223
EAN: 07615400867165
 
279.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Coccolino Fresh Professional je vysoce koncentrovaná aviváž určená pro každodenní praní všech typů tkanin.
Lactovit Lactourea  Oleo sprchový gel 300ml
Lactovit
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gel 300ml
Kód: 2301695
Kód dod.: 797076
EAN: 8411135007420
100%
54.90 Kč
183Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel pro velmi suchou pleť, působí až 48 hodin. Mějte regenerovanou a mladou pokožku.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Kód: 2601332
Kód dod.: 795445
EAN: 8720181336157
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Revived je energizující tělový gel s příjemnou ovocnou vůní mandarinky a meruňky, který promění každodenní sprchu v revitalizující zážitek.
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Varta
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Kód: 2603205
Kód dod.: 961037
EAN: 4008496882076
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AA je výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
-4%Sleva
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Kód: 2509072
Kód dod.: 56392.20
EAN: 4052136306408
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svou osobitost a dodejte líčení jiskru pomocí dlouhotrvající metalické tekuté oční linky
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Kód: 08741
Kód dod.: 822525
EAN: 9005800390703
 
264.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte cíleně o citlivou pleť kolem očí! Složení se 100% pleti identickým koenzymem Q10 účinně bojuje proti vráskám. Zkuste: NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER.
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
Kód: 61658
Kód dod.: 747004
EAN: 8592326010396
100%
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše talíře, sklenice i příbory budou zářivě čisté. Zkuste tuto kombinaci a sami se přesvědčte o dokonalé čistotě a ohromujícím lesku.
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Kód: 2505833
Kód dod.: 981445
EAN: 9000101236453
 
89.90 Kč
899Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Fresh It Up Extra je suchý šampon v praktickém balení 100 ml, který okamžitě osvěží vlasy a dodá jim svěží vzhled bez nutnosti mytí.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Levandule a lilie, 237 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Levandule a lilie, 237 ml
Kód: 2500282
Kód dod.: 731838
EAN: 5999109543370
 
79.90 Kč
337.13Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte novou řadu Active Fresh osvěžovačů vzduchu ve spreji nyní ve třech variantách. Vyberte si mezi vůní Jasmínových květů, Eukalyptu a frézie či Levandule a lilie.
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Kód: 2501205
Kód dod.: 835602
EAN: 8002410046632
 
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Aquatic Flowers – deosprej s vůní vodních květin a technologií Microtalco pro pocit sucha a svěžesti
AKCE
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404160
Kód dod.: 839067
EAN: 7509546671314
 
66 Kč
1 650Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhý deodorant pro 48hodinovou ochranu proti pachům. Bez hliníku, alkoholu, umělých konzervantů a barviv.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
305 Kč
406.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Kód: 2504483
Kód dod.: 246270
EAN: 8591235059670
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 2,5 l
Kód: 2507476
Kód dod.: 243271
EAN: 8591235097405
 
1 129 Kč
451.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 750 ml
Kód: 2503068
Kód dod.: 246350
EAN: 8595073025712
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600890
Kód dod.: 885059
EAN: 8714789531915
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení zubní pasty Colgate Max White One s urychlovači bělení bezpečně odstraňuje skvrny a předchází tvorbě zubního kamene, čímž získáte o odstín bělejší zuby už za jeden týden.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.