cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503747
Kód dod.: 795120
EAN: 9005800222882
 
54.90 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2507510
Kód dod.: 732096
EAN: 8591522337955
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chrání pokožku před potem na 48 hodin. Zanechává pokožku hebkou na dotek. Jemné složení se postará o regeneraci pokožky po oholení. Příjemná vůně růžové vody přetrvá celý den.
-5%Sleva
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Kód: 2506303
Kód dod.: 588693
EAN: 4023103217409
 
75.90 Kč
25.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.
AKCE
-13%Sleva
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
64.90 Kč
74.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky unikátnímu složení účinně čistí, odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky.
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Varta
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Kód: 2600411
Kód dod.: 960967
EAN: 4008496927630
 
640 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní vlastnosti, moderní design a nápadný barva je Outdoor Sports kapesní svítilna, při jakékoliv outdoorové aktivity, ideálního průvodce.
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Lilien
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Kód: 2600265
Kód dod.: 797165
EAN: 8595196906301
 
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový šampon pro muže s osvěžujícím chladivým efektem.
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant ve spreji pro muže s 0 % hliníkových solí pro dlouhotrvající svěžest.
-7%Sleva
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte i opravdu suchým rukám intenzívní péči. Díky olivovému oleji budou opět hebké a jemné. Pro ruce příjemné na dotek a pěkné na pohled: NIVEA Hydratační krém na ruce.
AKCE
-7%Sleva
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
69.90 Kč
74.90 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým krémem Fa Aloe Vera s inspirativní vůní aloe vera.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Kód: 45722
Kód dod.: 8673
EAN: 8595025809476
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mitia Sapphire for Men sprchový gel a šampon 2v1, to je každodenní pocit maximální svěžesti a čistoty. Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
 
EAN: 3838824085272
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte sportovně svěží pocit! Fa Sport povzbudí tělo a smysly svojí sportovně svěží vůní. Dynamická svěží vůně. Dermatologicky testováno.
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02879
Kód dod.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič se svěží vůní je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží.
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Coccolino
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Kód: 2602723
Kód dod.: 777223
EAN: 07615400867165
 
279.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Coccolino Fresh Professional je vysoce koncentrovaná aviváž určená pro každodenní praní všech typů tkanin.
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
257 Kč
367.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro základní nátěry všech druhů dřeva, dřevěných výrobků i podkladů k použití v interiéru i exteriéru.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
2 679 Kč
334.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 00167
EAN: 8594001770458
95%
27.90 Kč
32.90 Kč
697.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.