cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-8%Sleva
Jumbo 2vrstvý toaletní papír bílý, šířka role 230 mm, návin role 175 m
JUMBO®
Jumbo 2vrstvý toaletní papír bílý, šířka role 230 mm, návin role 175 m
Kód: 2500711
Kód dod.: 928121
EAN: 8594059252821
100%
36.90 Kč
39.90 Kč
0.21Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
2vrstvý toaletní papír pro využití do velkokapacitních zásobníků, průměr kotouče 230 mm, balení 6 rolí.
Hostagrund K2020 Silikon Thermo 2v1 barva na kov do 400 °C, černá, 350 g
Hostagrund
Hostagrund K2020 Silikon Thermo 2v1 barva na kov do 400 °C, černá, 350 g
Kód: 2504709
Kód dod.: 326160
EAN: 8591235071849
 
275 Kč
785.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro nátěr plotýnek varicu, kourovodu, výfuku, kovových částí krbu, kamen, slunecních kolektoru apod.
AKCE
-19%Sleva
Taft Perfect Flex, pěnové tužidlo na vlasy utra silně tužící, síla fixace 4, 200 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, pěnové tužidlo na vlasy utra silně tužící, síla fixace 4, 200 ml
Kód: 81724
Kód dod.: 862051
EAN: 9000100909716
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Pěnové tužidlo chránící vlasy před teplem při vysoušení.
-5%Sleva
Artdeco Metallic Eye Liner dlouhotrvající metalická oční linka 48 Metallic Starlight 1 g
Artdeco
Artdeco Metallic Eye Liner dlouhotrvající metalická oční linka 48 Metallic Starlight 1 g
Kód: 2509056
Kód dod.: 224.48
EAN: 4052136305395
 
245 Kč
259 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční linkou Artdeco Metallic Long-Lasting v odstínu 33 Metallic Universe získáte sytou barvu a osl
-4%Sleva
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 25 Metallic Sky Blue 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 25 Metallic Sky Blue 1,8 g
Kód: 2509073
Kód dod.: 56392.25
EAN: 4052136306415
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svůj osobitý styl a vdechněte líčení svěží, jiskřivý vzhled s tekutou metalickou oční lin
-4%Sleva
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 30 Metallic Royal Blue 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 30 Metallic Royal Blue 1,8 g
Kód: 2509074
Kód dod.: 56392.30
EAN: 4052136306545
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svůj osobitý vzhled a vtiskněte líčení působivý elektrizující akcent s Artdeco odstínem 3
-4%Sleva
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Kód: 2509072
Kód dod.: 56392.20
EAN: 4052136306408
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svou osobitost a dodejte líčení jiskru pomocí dlouhotrvající metalické tekuté oční linky
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 04 Pearly Mystical Grey 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 04 Pearly Mystical Grey 0,8 g
Kód: 87116
Kód dod.: 30.04
EAN: 4019674030042
90%
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující líčení! Jednotlivé stíny obdržíte v praktickém magnetickém p
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové oční stíny 203 Silica Glass 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Duochrom pudrové oční stíny 203 Silica Glass 0,8 g
Kód: 87109
Kód dod.: 3.203
EAN: 4019674032039
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stíny profesionální kvality pro neuvěřitelné výsledky! Jednotlivé stíny jsou dodávány samostatn
-2%Sleva
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 17 Pearly Misty Wood 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 17 Pearly Misty Wood 0,8 g
Kód: 87121
Kód dod.: 30.17
EAN: 4019674030172
 
163 Kč
167 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro dokonalý výsledek líčení! Jednotlivé stíny se dodávají zvlášť v praktic
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 72 Pearly Smokey Blue Night 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 72 Pearly Smokey Blue Night 0,8 g
Kód: 87412
Kód dod.: 30.72
EAN: 4019674030721
95%
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující efekt! Jednotlivé stíny obdržíte samostatně v praktickém mag
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 261 Green Harmony 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 261 Green Harmony 0,8 g
Kód: 1706305
Kód dod.: 3.261
EAN: 4052136075502
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální stíny na oči pro dokonalé líčení! Jednotlivé stíny se dodávají v praktickém magnetické
Essence mono oční stíny matte 01 Soft Beige, 2 g
Essence
Essence mono oční stíny matte 01 Soft Beige, 2 g
Kód: 2601837
Kód dod.: ES583437
EAN: 4059729583437
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dosáhněte přirozeného i elegantního nalíčení očí pomocí matných stínů essence 01 Soft Beige. Tento s
Essence mono oční stíny pearly 02 Silky Taupe
Essence
Essence mono oční stíny pearly 02 Silky Taupe
Kód: 2601841
Kód dod.: ES583482
EAN: 4059729583482
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Mono Eyeshadow Pearly 02 Silky Taupe od značky essence představuje skvělou volbu pro každé
Essence Satin Blend gelové oční linky 03 Bronzed Shimmer 0,22 g
Essence
Essence Satin Blend gelové oční linky 03 Bronzed Shimmer 0,22 g
Kód: 2502324
Kód dod.: ES516657
EAN: 4059729516657
 
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po oční lince, jež vašemu líčení propůjčí zářivý bronzový tón a pomůže vykreslit přesné lini
Essence Satin Blend gelové oční linky 06 Deep Olive 0,22 g
Essence
Essence Satin Blend gelové oční linky 06 Deep Olive 0,22 g
Kód: 2502327
Kód dod.: ES547996
EAN: 4059729547996
 
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte Essence Satin Blend Gel Eyeliner v odstínu 06 Deep Olive, jenž spojuje jemnou gelovou ko
Essence Jelly Jewels oční stíny třpytivá tyčinka 02 Diamond Dust 2,5 g
Essence
Essence Jelly Jewels oční stíny třpytivá tyčinka 02 Diamond Dust 2,5 g
Kód: 2502340
Kód dod.: ES561435
EAN: 4059729561435
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení zářivý nádech s Essence Jelly Jewels Glitter Stick v odstínu 02 Diamond Dust –
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Kód: 2500552
Kód dod.: 3.295
EAN: 4052136276091
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Pearly Deceptive White od Artdeco představuje skvělou volbu pro decentní denní líčení i vý
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 19 mm × 50 m
Kód: 2504916
Kód dod.: 564850
EAN: 8592884004004
 
38.90 Kč
0.78Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako Color lepící zakrývací páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrů. Papírové lepící pásky vhodné pro malíře a lakýrníky. Pásky lze odlepit bez zanechání lepidla.
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 38 mm × 50 m
Kód: 2504919
Kód dod.: 564856
EAN: 8592884004035
 
69.90 Kč
1.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako Color lepící zakrývací páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrů. Papírové lepící pásky vhodné pro malíře a lakýrníky. Pásky lze odlepit bez zanechání lepidla.
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2504917
Kód dod.: 564852
EAN: 8592884004011
 
48.90 Kč
0.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako Color lepící zakrývací páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrů. Papírové lepící pásky vhodné pro malíře a lakýrníky. Pásky lze odlepit bez zanechání lepidla.
AKCE
-19%Sleva
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy pro ochranu vlasů při vysoušení.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Kód: 2509062
Kód dod.: 30.895
EAN: 4052136305548
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Artdeco v odstínu 895 Venus nabízí jemný a elegantní tón se sametově třpytivou texturou, j
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.