cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
168 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dřeva.
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Kód: 2600373
Kód dod.: 717551
EAN: 5000204923278
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí a dezinfekční přípravek na Wc mísu. Zlikviduje 99,9% mikroorganismů. Dosahuje na skyté bakterie a nečistoty. Bělidlo a pěna v jedné láhvi.
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest.
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
154.90 Kč
619.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
16.90 Kč
482.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
89.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Fruitopia je závěsný WC blok složený ze čtyř aktivních kuliček v košíčku.
-9%Sleva
Versace Dylan Pink Blush sprchový gel pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush sprchový gel pro ženy 200 ml
Kód: 2601207
Kód dod.: 14928
EAN: 8011003890736
 
769 Kč
849 Kč
3 845Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, jež v sobě snoubí radost se sof
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Semo
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Kód: 92883
Kód dod.: 0409342
EAN: 8590396093400
 
9 Kč
11.90 Kč
1 285.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda pozdní, tyčkové žlutoluské fazole. Jedná se o lusky typu Supermarconi, které dosahují délky
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
84.90 Kč
566Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
AKCE
-19%Sleva
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Lak na vlasy s dotekem kašmíru.
Bref Power Aktiv WC blok Flower blossom, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Flower blossom, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501336
Kód dod.: 720157
EAN: 9000101309041
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubní pasta, 90 g
Kód: 2501606
Kód dod.: 884983
EAN: 6902088961416
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Peppermint Drops – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a intenzivní mátovou svěžestí
AKCE
-16%Sleva
Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 1809676
Kód dod.: 885319
EAN: 8718951536289
 
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro zdravé zuby s obsahem fluoridu.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Kód: 2503810
Kód dod.: 197078
EAN: 8595073021486
 
175 Kč
466.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-18%Sleva
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600054
Kód dod.: 885326
EAN: 8718951573345
 
89.90 Kč
109.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná zubní pasta vhodná pro děti od 6 do 12 let.
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
ALPA® Dent
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
Kód: 14223
Kód dod.: 888030
EAN: 8595605203861
100%
32.90 Kč
548.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato pasta obsahuje fluor, který zvyšuje odolnost proti zubnímu kazu, v koncentraci vhodné pro dětský organismus.
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601458
Kód dod.: 885037
EAN: 8714789098838
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Herbal White s výtažky z citrónu a jedinečné směsi eukaliptu, meduňky a máty jemně a šetrně leští vaše zuby, čímž jim navrací přirozenou bělost a zářivost.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Elmex®
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602065
Kód dod.: 885184
EAN: 8718951739772
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta je určena pro důkladné čištění zubů.
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.