cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Kód: 2504661
Kód dod.: 512017
EAN: 8592884002314
 
43.90 Kč
44 Kč
5 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
-3%Sleva
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2505208
Kód dod.: 822446
EAN: 9005800390741
 
334.90 Kč
345.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek, pevnější kontury a svěží vzhled. Vyzkoušejte noční péči vytvořenou na míru speciálně pro suchou a namáhanou pleť - NIVEA Výživný noční krém proti vráskám Q10 POWER.
-1%Sleva
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Bilak
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Kód: 2503361
Kód dod.: 183920
EAN: 8590518311078
 
192 Kč
193 Kč
274.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní vodou ředitelný transparentní lak s širokým uživatelským zaměřením. Využívá se jak k lazurovacím nátěrům, tak k vytváření souvislých ochranných povlaků...
AKCE
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602939
Kód dod.: 717384
EAN: 9000101858990
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. WC čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjmenou vůni.
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a praktické sáčky pro snadnou manipulaci s odpadem.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
93%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
AKCE
-15%Sleva
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Kód: 13952
 
EAN: 4007965507137
100%
84.90 Kč
99.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro velmi citlivé zuby a odhalené krčky. Vyznačuje se velmi jemným čisticím účinkem, který brání obrušování měkkého zubního krčku.
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601075
Kód dod.: 885038
EAN: 8718951564817
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro celou rodinu Colgate Herbal využívá unikátní technologii neutralizující cukerné kyse
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkem proti vodnímu kameni
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Kód: 2503357
Kód dod.: 431832
EAN: 8591235028805
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 4 l
Kód: 2503915
Kód dod.: 198958
EAN: 8595073020656
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-9%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
1 359 Kč
1 489 Kč
339.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2503843
Kód dod.: 190989
EAN: 8595073013689
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Kód: 2503359
Kód dod.: 431836
EAN: 8591235028829
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.