cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-10%Sleva
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Kód: 2600269
Kód dod.: 822463
EAN: 4005900620316
 
128 Kč
142 Kč
8 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska očistí a zbaví pleť neřistot a přebytečného kožního mazu za pouhou minutu.
Versace Eros pour Homme sprchový gel 250 ml
Versace
Versace Eros pour Homme sprchový gel 250 ml
Kód: 70766
 
EAN: 8011003809349
 
759 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2012 Versace Eros Extravagantní svůdce. Láska, váše
AKCE
-13%Sleva
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Kód: 2404409
Kód dod.: 863319
EAN: 9000101723502
 
130 Kč
149.90 Kč
866.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylingový gel určený pro maximální fixaci a dlouhotrvající tvar vlasů. Umožňuje vytvořit výrazné účesy s pevným držením, aniž by vlasy zůstaly lepkavé nebo tvrdé.
Supermal Email S2013 6003 slonová kost 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6003 slonová kost 0,6 l
Kód: 2507216
Kód dod.: 189056
EAN: 8591235098655
 
205 Kč
341.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
AKCE
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kuschelweich
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kód: 2509139
Kód dod.: 759372
EAN: 4013162031436
 
59.90 Kč
60 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte své prádlo do dlouhotrvající hebkosti a svěží vůně s koncentrovanou aviváží Kuschelweich. Pro příjemně měkké a voňavé prádlo po každém praní.
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Alex®
Alex Renovátor nábytku s aroma citrusových plodů extra péče, 250 ml
Kód: 86880
Kód dod.: 707010
EAN: 8411660520807
100%
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje maximální péči a renovaci a ochranu, takže vypadá jako nový. Krém s jednoduchou aplikací.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Kód: 2301854
Kód dod.: ES394590
EAN: 4059729394590
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce zářivá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s lákavou vůní vykouzlí n
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní poskytno
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Woolite
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Kód: 2602988
Kód dod.: 761130
EAN: 5907458610025
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Woolite Black Keratin Perfume Edition je speciálně určený pro praní černého a tmavého prádla.
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 250 ml
Fast
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 250 ml
Kód: 32799
 
EAN: 8594015801445
90%
73.90 Kč
295.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
AKCE
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Kód: 1902398
Kód dod.: 220102
EAN: 8003650011954
80%
44 Kč
58.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
ALPA® Dent
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
Kód: 14223
Kód dod.: 00507
EAN: 8595605203861
100%
32.90 Kč
548.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato pasta obsahuje fluor, který zvyšuje odolnost proti zubnímu kazu, v koncentraci vhodné pro dětský organismus.
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600054
Kód dod.: 885326
EAN: 8718951573345
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná zubní pasta vhodná pro děti od 6 do 12 let.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Michael Kors Pour Homme sprchový gel pro muže 200 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme sprchový gel pro muže 200 ml
Kód: 2406331
Kód dod.: 14191
EAN: 850049716222
 
659 Kč
3 295Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě kořeněná citrusová vůně vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 S každým novým dnem p
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Fast
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Kód: 33003
 
EAN: 8594015801452
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
-1%Sleva
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
72.90 Kč
74 Kč
729Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
307 Kč
76.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 05 Pout Out Loud, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 05 Pout Out Loud, 0,62 g
Kód: 2601808
Kód dod.: ES585233
EAN: 4059729585233
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na kontury rtů POUTline Soft Glide 05 Pout Out Loud od značky essence nabízí sytý červený tón,
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 600 ml
Kód: 2500230
Kód dod.: 191548
EAN: 8595073013719
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Kód: 2500641
Kód dod.: 197005
EAN: 8595073025491
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.