cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Essence
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Kód: 2601811
Kód dod.: ES583222
EAN: 4059729583222
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřej svému pohledu hloubku a délku s voděodolnou řasenkou What the Length! 02 Black Waterproof od
NIVEA MEN sprchový gel Fresh Energy, náhradní náplň 500 ml
Nivea®
NIVEA MEN sprchový gel Fresh Energy, náhradní náplň 500 ml
Kód: 2603143
Kód dod.: 797031
EAN: 4006000215402
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA MEN Fresh Energy 3 v 1 je osvěžující sprchový gel pro muže v praktické 500ml náhradní náplni, který s výtažky z máty čistí tělo, tvář i vlasy a zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti.
Indulona Original ošetřující sprchový krém – náhradní náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetřující sprchový krém – náhradní náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
99.90 Kč
166.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Kód: 2603550
Kód dod.: 976277
EAN: 8445291810488
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sterilised je kompletní krmivo s kuřetem pro kastrované a sterilizované kočky, které podporuje optimální hmotnost, zdravé trávení, močové cesty i celkovou vitalitu.
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 905648
EAN: 3616303842154
 
59.90 Kč
1 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spojuje až 72hodinovou svěžest s lehkou a jemnou vůní.
AKCE
-11%Sleva
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
229 Kč
257 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro základní nátěry všech druhů dřeva, dřevěných výrobků i podkladů k použití v interiéru i exteriéru.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
Sidolux Universal Green Grapes univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Green Grapes univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1700214
Kód dod.: 702132
EAN: 5902986204067
100%
54.90 Kč
54.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Hroznového vína. Sidolux je všestranným vonným čistícím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy.
Parodontax Extra Fresh kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802457
Kód dod.: 885204
EAN: 5054563948328
 
129.90 Kč
1 732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 797005
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 50 praní, 1100 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 50 praní, 1100 ml
Kód: 2403032
Kód dod.: 777010
EAN: 9000101585247
 
109.90 Kč
2.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Essence Eye Sparkle! tekuté oční linky 01 4 ml
Essence
Essence Eye Sparkle! tekuté oční linky 01 4 ml
Kód: 2500394
 
EAN: 4059729446626
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si podtrhnout kontury očí a upoutat na svůj pohled veškerou pozornost? Skvěle se hodí pro tr
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
29.90 Kč
39.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 4 l
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 4 l
Kód: 2504013
Kód dod.: 243256
EAN: 8595073027143
 
2 109 Kč
527.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
184.90 Kč
616.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pro extrémně odolný look po dobu 72h. Používá se jako sprej, drží jako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážné účesy až do dalšího umytí.
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
332 Kč
66.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemický přípravek k preventivní impregnaci dřeva před napadením dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík) a k sanaci napadeného dřeva.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 126 praní, 2772 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 126 praní, 2772 ml
Kód: 2507168
Kód dod.: 777028
EAN: 9000101582475
 
189.90 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
Druchema Hydrovosk mořidlo na dřevo a podlahy, světlý dub, 1 l
Detecha®
Druchema Hydrovosk mořidlo na dřevo a podlahy, světlý dub, 1 l
Kód: 2502737
Kód dod.: 331250
EAN: 8594825009031
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrovosk je určen k povrchové úpravě přírodního dřeva v interiérech. Používá se k ošetřování parketových nebo dřevěných podlah, k moření obkladů, trámů nebo jiných výrobků ze dřeva.
Carlson Horský vánek Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Horský vánek Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2506207
Kód dod.: 732092
EAN: 8591522337931
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.