cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
384.90 Kč
7 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá během noci hydratovat pleť a redukovat viditelnost vrásek.
-5%Sleva
Nivea Hyaluron Cellular Filler zpevňující noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler zpevňující noční krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
414.90 Kč
434.90 Kč
8 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mladší buňky=mladší pleť. Zvolte složení s kyselinou hyaluronovou a kolagenovým boosterem, které zpevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Zpevňující noční krém Hyaluron Cellular Filler.
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
-9%Sleva
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Kód: 2602696
Kód dod.: 588703
EAN: 4023103216334
 
30 Kč
33 Kč
10Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička Vileda Ultra Fresh nabízí dvojitou antibakteriální ochranu, která působí jak na drhnoucí, tak na pěnové části. Brání množení 99,9 % bakterií a zároveň účinně odstraňuje nečistoty z většiny běžných povrchů v domácnosti.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 1738040
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Kód: 2502343
Kód dod.: ES541871
EAN: 4059729541871
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým očím lesk a sofistikovanost s očními stíny Essence Cream 01 Rose. Jejich krémová a vrs
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Kód: 2502346
Kód dod.: ES541734
EAN: 4059729541734
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu hloubku a třpyt pomocí očních stínů Essence Cream 04 Cocoa. Díky krémovému a v
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový čisticí písek Cink s unikátní Nano Formulí výborně odstraňuje nečistoty i mastnotu.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Kód: 2502345
Kód dod.: ES541840
EAN: 4059729541840
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu sofistikovaný lesk pomocí očních stínů Essence Cream 03 Oyster. Krémové složen
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navržený speciálně pro muže, kteří očekávají účinnou ochranu a šetrnou péči v jednom. Nabízí ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Neuvedeno
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Kód: 2602858
Kód dod.: 715055
EAN: 8017841204070
 
189.90 Kč
11.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biologický aktivátor určený pro pravidelnou údržbu septiků, žump a domácích čistíren odpadních vod.
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
Kód: 2603469
Kód dod.: 882118
EAN: 3086123220621
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007211
Kód dod.: 6745
EAN: 8595025834553
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou chladivě ledovou vůní čerstvě mletého hřebíčku ve směsi koření zaručeně povzbudí a osvěží.
AKCE
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
96 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
54.90 Kč
366Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodin svěžest, bez obsahu alkoholu. Spolehněte se na účinnou ochranu proti pocení a vzniku skvrn na oblečení. Mějte vše pod kontrolou.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
Kód: 61657
Kód dod.: 747003
EAN: 8592326010389
100%
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504210
Kód dod.: 388165
EAN: 8591235042764
 
234 Kč
390Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.