cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid  XXL náplň, 1250 ml
Lilien
Lilien tekuté mýdlo krémové Wild Orchid XXL náplň, 1250 ml
Kód: 2505751
Kód dod.: 787141
EAN: 8596048010504
 
58.90 Kč
47.12Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné tekuté mýdlo s extraktem z květů horské orchideje v litrovém sáčku.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 375 ml
Kód: 2506154
Kód dod.: 243267
EAN: 8591235097382
 
186 Kč
496Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Essence
Essence řasenka What the length! 02 Black Waterproof, 10 ml
Kód: 2601811
Kód dod.: ES583222
EAN: 4059729583222
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřej svému pohledu hloubku a délku s voděodolnou řasenkou What the Length! 02 Black Waterproof od
NIVEA MEN sprchový gel Fresh Energy, náhradní náplň 500 ml
Nivea®
NIVEA MEN sprchový gel Fresh Energy, náhradní náplň 500 ml
Kód: 2603143
Kód dod.: 797031
EAN: 4006000215402
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA MEN Fresh Energy 3 v 1 je osvěžující sprchový gel pro muže v praktické 500ml náhradní náplni, který s výtažky z máty čistí tělo, tvář i vlasy a zanechává dlouhotrvající pocit svěžesti.
Indulona Original ošetřující sprchový krém – náhradní náplň, 600 ml
Indulona®
Indulona Original ošetřující sprchový krém – náhradní náplň, 600 ml
Kód: 2603184
Kód dod.: 810587
EAN: 8592297014836
 
99.90 Kč
166.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Kód: 1810164
Kód dod.: 820442
EAN: 8592297002864
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-17%Sleva
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Corega
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Kód: 39478
Kód dod.: 900003
EAN: 5999518572060
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud hledáte extra silné 3D držení ve všech 3 směrech s přirozenějším pocitem, už nehledejte dál.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podpořil v každé situaci. Díky 48hodinové ochraně a pokročilé technologii Motionsense™ zajišťuje postupné uvolňování svěží vůně při pohybu, takže čím aktivnější jste, tím lépe funguje.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Kód: 2306328
Kód dod.: 777019
EAN: 9000101583106
 
119.90 Kč
120 Kč
1.93Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
AKCE
-2%Sleva
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Corega
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Kód: 2308897
 
EAN: 5054563081834
 
166 Kč
169.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém Corega Ochrana dásní poskytuje komfort přichycení náhrady jako ostatní fixační krémy Corega, ale zároveň chrání dásně před podrážděním od nošení zubní náhrady.
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700936
Kód dod.: 835198
EAN: 9005800280400
100%
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
-25%Sleva
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní bílého pižma pro ženy.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1903111
Kód dod.: 702129
EAN: 5902986203565
100%
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná citronová vůně doplněná o lehké tóny citronové kúry a grapefruitu. Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Svěží citron.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Kód: 1903232
Kód dod.: 353577
EAN: 5000204077124
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní moře. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.