cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino, 500 ml
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino, 500 ml
Kód: 2502468
Kód dod.: 735059
EAN: 8594187143725
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon na nábytek Dřevo & Lamino je účinný přípravek pro čištění a leštění dřevěného i laminovaného nábytku.
Big Soft Páv Toaletní papír 3vr, 10 ks
Big Soft®
Big Soft Páv Toaletní papír 3vr, 10 ks
Kód: 2509165
Kód dod.: 928105
EAN: 8594042234131
 
59.90 Kč
0.36Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír 3 vrstvý, 10 rolí.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Salát hlávkový letní, polní ledový Pražan 0,6 g
Semo
Semo Salát hlávkový letní, polní ledový Pražan 0,6 g
Kód: 85294
Kód dod.: 0438512
EAN: 8590396385109
 
7.60 Kč
9.90 Kč
7 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný ledový salát proti vybíhání Hlávka je kulovitá až ploše kulovitá Pevně uzavřená, hus
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 2,5 l
Kód: 2504358
Kód dod.: 328627
EAN: 8591235045758
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 704046
EAN: 8594825007211
60%
99.90 Kč
133.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Supermal 3v1 S2177 0570 zeleň tmavá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0570 zeleň tmavá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508336
Kód dod.: 328548
EAN: 8591235099447
 
985 Kč
394Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Supermal 3v1 S2177 0240 hněď střední vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hněď střední vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2507262
Kód dod.: 328538
EAN: 8591235099423
 
852 Kč
340.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
AKCE
-3%Sleva
Supermal 3v1 S2177 0240 hněď střední vrchní syntetická barva na kovy, 0,6  l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0240 hněď střední vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Kód: 2507261
Kód dod.: 328536
EAN: 8591235098761
 
209 Kč
215 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
AKCE
-6%Sleva
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503828
Kód dod.: 180142
EAN: 8595073020403
 
1 119 Kč
1 195 Kč
279.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
274 Kč
299 Kč
391.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, zelený mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, zelený mat, 5 kg
Kód: 2503432
Kód dod.: 328778
EAN: 8595002316331
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, hnědý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, hnědý mat, 5 kg
Kód: 2503430
Kód dod.: 328766
EAN: 8595002316249
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.