cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 540 smaragdově zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 540 smaragdově zelená, 3,2 kg
Kód: 2504784
Kód dod.: 401575
EAN: 8591235072990
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-8%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 310 levandulově fialová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 310 levandulově fialová, 3,2 kg
Kód: 2504777
Kód dod.: 401533
EAN: 8591235072891
 
499 Kč
545 Kč
155.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, zelený mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, zelený mat, 5 kg
Kód: 2503432
Kód dod.: 328778
EAN: 8595002316331
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, hnědý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, hnědý mat, 5 kg
Kód: 2503430
Kód dod.: 328766
EAN: 8595002316249
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, šedý mat, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov základní i vrchní barva na kov, šedý mat, 5 kg
Kód: 2503428
Kód dod.: 328754
EAN: 8595002316300
 
1 409 Kč
281.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní antikorozní syntetická nátěrová hmota určená k povrchové úpravě kovových materiálů a k jejich účinné ochraně proti vzniku koroze.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
274 Kč
299 Kč
391.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Fre-Pro Wave Fabulous Lavender vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Fabulous Lavender vonné sítko do pisoáru
Kód: 2001289
Kód dod.: 010508
EAN: 8594194892227
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Green Wave Octový čistič, 1 l
Styl Larrin®
Green Wave Octový čistič, 1 l
Kód: 62523
Kód dod.: 712103
EAN: 8595000913662
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně odstraňuje mastnoty, vodní kámen a mýdlové nečistoty. Eliminuje nepříjemné pachy v kuchyních.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0022 palisandr, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0022 palisandr, 3,5 l
Kód: 2504950
Kód dod.: 250548
EAN: 5904078189092
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0080 mahagon, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0080 mahagon, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Fre-Pro Wave Citrus vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Citrus vonné sítko do pisoáru
Kód: 2202596
Kód dod.: 707161
EAN: 8594194892203
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
159 Kč
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorozní barva na kov, 0840 červenohnědá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorozní barva na kov, 0840 červenohnědá, 700 g
Kód: 2500300
Kód dod.: 340410
EAN: 8592474003448
 
232 Kč
331.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní antikorozní ochrana železa, hliníku, mědi, pozinku na kovových střechách a stavebních konstrukcích. Vodou ředitelná barva na kovy pro interiér a exteriér.
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Artdeco
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Kód: 2401631
Kód dod.: 46071
EAN: 4052136237610
 
491 Kč
19 640Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozjasněte svou tvář přirozeným leskem díky této mimořádně jemné podkladové bázi. Její lehká a hedvá
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Kód: 2601998
Kód dod.: ES585356
EAN: 4059729585356
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým a nevšedním stylem díky mini laku na nehty essence LOVE YOU 13. Lila tón
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na dřevo a lamináty, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na dřevo a lamináty, 50 ks
Kód: 56934
Kód dod.: 06408
EAN: 5060110220762
100%
49.90 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Green Shield jsou určené na dřevo a lamináty. Odstraňují nečistoty, prach a mastnotu
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline OL lak k ochraně barev, 5 kg
Het
Het Hetline OL lak k ochraně barev, 5 kg
Kód: 2503416
Kód dod.: 355757
EAN: 8594002537814
 
1 226 Kč
1 379 Kč
245.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální akrylátový lak k dodatečné ochraně disperzních barev - doporučujeme jako ochranný lak na malířské nátěry pro dokonalou omyvatelnost povrchů, sokly, kuchyně apod.
AKCE
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 700 g
Denas
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2500301
Kód dod.: 353950
EAN: 8592474003141
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální vodou ředitelná rychleschnoucí barva na radiátory pro vrchní krycí nátěry kovových teplovodních těles a měděných trubek. Barva rychle zasychá, vysoce kryje, nežloutne a odolná teplotám do do 120 °C.
AKCE
-12%Sleva
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 300 g
Denas
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 300 g
Kód: 2506839
Kód dod.: 353948
EAN: 8592474114724
100%
199 Kč
225 Kč
663.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální vodou ředitelná rychleschnoucí barva na radiátory pro vrchní krycí nátěry kovových teplovodních těles a měděných trubek. Barva rychle zasychá, vysoce kryje, nežloutne a odolná teplotám do do 120 °C.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.