cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 600 ml
Kód: 2504117
Kód dod.: 328351
EAN: 8595073022360
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 600 ml
Kód: 2504124
Kód dod.: 328490
EAN: 8595073022667
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Larrin 3v1 Provance fialový závěs do WC, 40 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Provance fialový závěs do WC, 40 g
Kód: 2508482
Kód dod.: 719009
EAN: 8595000915116
 
34.90 Kč
872.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Larrin 3v1 Provance je praktický WC závěs, který zajišťuje dlouhotrvající svěžest a čistotu vašeho toaletu. Kombinuje tři účinky v jednom – čistí, osvěžuje a brání tvorbě vodního kamene.
Duck WC závěs Active Clean Citrus, 38,6 g
Duck™
Duck WC závěs Active Clean Citrus, 38,6 g
Kód: 1802157
Kód dod.: 720009
EAN: 5000204020441
 
54.90 Kč
1 407.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Spokar 7102 sada školních štětců, č. 2, 4, 6, 8, 10
Spokar®
Spokar 7102 sada školních štětců, č. 2, 4, 6, 8, 10
Kód: 2503537
Kód dod.: 523421
EAN: 8593534710054
 
107 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 11 až 20 mm, sada obsahuje velikost číslo 2, 4, 6, 8, 10.
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super zářivá nebo dokonale pastelová? S řadou odstínů Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si můžete jednoduše vybrat a dosáhnout úžasných barevných výsledků, které vydrží až 15 umytí.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 201 bílá, 700 g
Kód: 2503411
Kód dod.: 355470
EAN: 8590892115460
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.