cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Kód: 2503026
Kód dod.: 249224
EAN: 8595073019377
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Care & Hold regenerační lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold regenerační lak na vlasy, 250 ml
Kód: 1703294
Kód dod.: 860143
EAN: 9005800283685
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umí váš lak na vlasy zároveň regenerovat a chránit před UV zářením? Že ne? Vyzkoušejte nové složení! Spolehněte se na - NIVEA Regenerační lak na vlasy CARE & HOLD pro extra silnou fixaci.
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Essence
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Kód: 2401283
 
EAN: 4059729446671
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová sada na úpravu obočí Brow Lifting od Essence zajistí vašemu obočí perfektní tvar a nabízí oka
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
305 Kč
406.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Kód: 2504483
Kód dod.: 246270
EAN: 8591235059670
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 750 ml
Kód: 2503068
Kód dod.: 246350
EAN: 8595073025712
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 300 g
Denas
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 300 g
Kód: 2506839
Kód dod.: 353948
EAN: 8592474114724
100%
225 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální vodou ředitelná rychleschnoucí barva na radiátory pro vrchní krycí nátěry kovových teplovodních těles a měděných trubek. Barva rychle zasychá, vysoce kryje, nežloutne a odolná teplotám do do 120 °C.
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 700 g
Denas
DENAS BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2500301
Kód dod.: 353950
EAN: 8592474003141
 
332 Kč
474.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální vodou ředitelná rychleschnoucí barva na radiátory pro vrchní krycí nátěry kovových teplovodních těles a měděných trubek. Barva rychle zasychá, vysoce kryje, nežloutne a odolná teplotám do do 120 °C.
Hostagrund U2161 blokátor rzi základní barva na kov, 400 ml
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základní barva na kov, 400 ml
Kód: 2506047
Kód dod.: 328288
EAN: 8591235090376
 
285 Kč
712.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková základová impregnační barva. Podklad: ocel, ocel se zbytkovou rzí, hliník, mosaz, zinek, měď, pórovité podklady (beton, dřevo).Např.: podzemní kolektory, kovové nádrže, potrubí, stroje, provozní konstrukce, střešní a mostní konstrukce.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline OL lak k ochraně barev, 5 kg
Het
Het Hetline OL lak k ochraně barev, 5 kg
Kód: 2503416
Kód dod.: 355757
EAN: 8594002537814
 
1 226 Kč
1 379 Kč
245.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální akrylátový lak k dodatečné ochraně disperzních barev - doporučujeme jako ochranný lak na malířské nátěry pro dokonalou omyvatelnost povrchů, sokly, kuchyně apod.
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2200765
Kód dod.: 577150
EAN: 4023103227446
 
959.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krabice obsahuje Vileda TURBO 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem, který rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
202 Kč
269.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.