cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
ALPA® Dent
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
Kód: 14223
Kód dod.: 888030
EAN: 8595605203861
100%
32.90 Kč
548.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato pasta obsahuje fluor, který zvyšuje odolnost proti zubnímu kazu, v koncentraci vhodné pro dětský organismus.
AKCE
-18%Sleva
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600054
Kód dod.: 885326
EAN: 8718951573345
 
89.90 Kč
109.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná zubní pasta vhodná pro děti od 6 do 12 let.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Michael Kors Pour Homme sprchový gel pro muže 200 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme sprchový gel pro muže 200 ml
Kód: 2406331
Kód dod.: 14191
EAN: 850049716222
 
562 Kč
2 810Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě kořeněná citrusová vůně vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 S každým novým dnem p
AKCE
-10%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
199 Kč
221 Kč
331.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Kód: 2602943
Kód dod.: 717389
EAN: 9000101862645
 
78 Kč
104Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml – účinný gelový čistič toalety, který pomáhá odstranit vodní kámen a nečistoty a zanechává příjemnou květinovou svěžest.
-1%Sleva
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
72.90 Kč
74 Kč
729Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 4 kg
Kód: 2503352
Kód dod.: 431814
EAN: 8591235028935
 
307 Kč
76.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 05 Pout Out Loud, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 05 Pout Out Loud, 0,62 g
Kód: 2601808
Kód dod.: ES585233
EAN: 4059729585233
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na kontury rtů POUTline Soft Glide 05 Pout Out Loud od značky essence nabízí sytý červený tón,
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Fast
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Kód: 33003
Kód dod.: 675258
EAN: 8594015801452
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Končící produkty
-22%Sleva
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
3.50 Kč
4.50 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrazná barva na potravinářské bázi vhodná pro tradiční zdobení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 bar
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
AKCE
-15%Sleva
Elmex Opti-namel Daily Repair zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Opti-namel Daily Repair zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600056
Kód dod.: 885329
EAN: 8718951663480
 
84.90 Kč
99.90 Kč
1 132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která pomáhá posilovat a remineralizovat zuby.
Ariana Grande Cloud Pink parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Ariana Grande
Ariana Grande Cloud Pink parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2500964
Kód dod.: 14477
EAN: 810101502774
 
1 086 Kč
36 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální vanilková vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2023 Ariana Grande Cloud Pink, kterou
K nákupu navíc
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
K NÁKUPU NAVÍC
Payot Praktická taška v nadčasovém a trendy designu 55 x 35 cm
Kód: 2004291
Kód dod.: 65117369
EAN: 3390150575013
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kupte produkty Payot v vašem výprodeji nad 1200 Kč a získejte Payot praktickou plážovou tašku NAVÍC.
AKCE
-9%Sleva
Varta Longlife Max Power AA tužkové baterie 8 ks
Varta
Varta Longlife Max Power AA tužkové baterie 8 ks
Kód: 2505393
Kód dod.: 961033
EAN: 4008496681532
 
108 Kč
118.90 Kč
13.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužkové AA baterie Varta jsou správná energie pro digitální zařízení s měnícími se energetickými požadavky.
-12%Sleva
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2601205
Kód dod.: 14926
EAN: 8011003890682
 
1 989 Kč
2 265 Kč
39 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Vůně v podobě parfémované vody Dylan
Pur Professional Power Lemon prostředek na mytí nádobí 4 l
Henkel Pur
Pur Professional Power Lemon prostředek na mytí nádobí 4 l
Kód: 2601976
Kód dod.: 735224
EAN: 9000101824650
 
259.90 Kč
64.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Professional Power Lemon je vysoce účinný prostředek na ruční mytí nádobí v ekonomickém 4litrovém balení, vhodný pro domácnosti i profesionální provozy.
Bref WC blok Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Kód: 2602862
Kód dod.: 720274
EAN: 9000101309003
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují důkladné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
Novinky
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletní voda pro ženy 75 ml
Thierry Mugler
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletní voda pro ženy 75 ml
Kód: 2602871
 
EAN: 3614274797244
 
1 419 Kč
18 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Poznejte Mugler Starlicious Pineappl
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Kód: 2602940
Kód dod.: 717385
EAN: 9000101860221
 
78 Kč
104Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný gelový čistič toalety, který pomáhá odstranit vodní kámen i nečistoty a zanechává dlouhotrvající svěží vůni.
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubní pasta, 90 g
Kód: 2501605
Kód dod.: 884981
EAN: 6902088961409
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Menthol Paradise – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a mikrokrystaly pro svěží dech a bělejší zuby
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.