cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-9%Sleva
Versace Dylan Pink Blush sprchový gel pro ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush sprchový gel pro ženy 200 ml
Kód: 2601207
Kód dod.: 14928
EAN: 8011003890736
 
769 Kč
849 Kč
3 845Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Dylan Blush Pink představuje éterickou a všeobjímající vůni, jež v sobě snoubí radost se sof
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
84.90 Kč
566Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 1809676
Kód dod.: 885319
EAN: 8718951536289
 
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro zdravé zuby s obsahem fluoridu.
AKCE
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kuschelweich
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kód: 2509139
Kód dod.: 759372
EAN: 4013162031436
 
59.90 Kč
60 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte své prádlo do dlouhotrvající hebkosti a svěží vůně s koncentrovanou aviváží Kuschelweich. Pro příjemně měkké a voňavé prádlo po každém praní.
Versace Eros pour Homme sprchový gel 250 ml
Versace
Versace Eros pour Homme sprchový gel 250 ml
Kód: 70766
 
EAN: 8011003809349
 
759 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fougerově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2012 Versace Eros Extravagantní svůdce. Láska, váše
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Kód: 2404409
Kód dod.: 863319
EAN: 9000101723502
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylingový gel určený pro maximální fixaci a dlouhotrvající tvar vlasů. Umožňuje vytvořit výrazné účesy s pevným držením, aniž by vlasy zůstaly lepkavé nebo tvrdé.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Lak na vlasy s dotekem kašmíru.
Bref Power Aktiv WC blok Flower blossom, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Flower blossom, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501336
Kód dod.: 720157
EAN: 9000101309041
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Fast
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Kód: 32801
 
EAN: 8594015801520
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K hubení škodlivého savého a žravého hmyzu jako mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Kód: 2503810
Kód dod.: 197078
EAN: 8595073021486
 
175 Kč
466.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 250 ml
Fast
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 250 ml
Kód: 32799
 
EAN: 8594015801445
90%
73.90 Kč
295.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
AKCE
-18%Sleva
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600054
Kód dod.: 885326
EAN: 8718951573345
 
89.90 Kč
109.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná zubní pasta vhodná pro děti od 6 do 12 let.
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
ALPA® Dent
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
Kód: 14223
Kód dod.: 00507
EAN: 8595605203861
100%
32.90 Kč
548.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato pasta obsahuje fluor, který zvyšuje odolnost proti zubnímu kazu, v koncentraci vhodné pro dětský organismus.
Labello Hyaluron Rosé hydratační balzám na rty, 5,2 g
Labello®
Labello Hyaluron Rosé hydratační balzám na rty, 5,2 g
Kód: 2404693
Kód dod.: 88071
EAN: 9005800365190
 
114.90 Kč
22 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty s kyselinou hyaluronovou pro dokonale hydratované rty.
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Kód: 2501607
Kód dod.: 884982
EAN: 6902088961423
100%
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Red Hot – zubní pasta s intenzivní mátovou a kořenitou příchutí pro dlouhotrvající svěžest
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.