cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 05 Pout Out Loud, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 05 Pout Out Loud, 0,62 g
Kód: 2601808
Kód dod.: ES585233
EAN: 4059729585233
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na kontury rtů POUTline Soft Glide 05 Pout Out Loud od značky essence nabízí sytý červený tón,
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta, 75 ml
Kód: 2102332
Kód dod.: 885219
EAN: 5054563234223
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Při čištění zubů dvakrát denně může zubní pasta Sensodyne Repair & Protect opravit citlivé zuby pro přetrvávající ochranu proti citlivosti...
AKCE
-12%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Marseilské mýdlo 5 l
Kód: 2509163
Kód dod.: 702144
EAN: 5902986217623
 
197 Kč
224.90 Kč
39.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Fast
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Kód: 32801
 
EAN: 8594015801520
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K hubení škodlivého savého a žravého hmyzu jako mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkem proti vodnímu kameni
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0731 cihlová červeň, 800 g
Kód: 2503357
Kód dod.: 431832
EAN: 8591235028805
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 4 l
Kód: 2503915
Kód dod.: 198958
EAN: 8595073020656
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-9%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
1 359 Kč
1 489 Kč
339.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2503843
Kód dod.: 190989
EAN: 8595073013689
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0847 tmavě červená, 800 g
Kód: 2503359
Kód dod.: 431836
EAN: 8591235028829
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-17%Sleva
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Ariel®
Ariel Mountain Spring tekutý prací gel pro čisté a voňavé prádlo bez skvrn 25 dávek 1,125 l
Kód: 2501103
Kód dod.: 765036
EAN: 8700216691291
 
149.90 Kč
179.90 Kč
6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Mountain Spring je tekutý prací gel, který zajistí dokonale čisté a voňavé prádlo bez skvrn.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Kód: 2503406
Kód dod.: 432163
EAN: 8591235029024
 
287 Kč
358.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Kód: 2503253
Kód dod.: 356534
EAN: 8591235011715
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-1%Sleva
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta, 125 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta, 125 ml
Kód: 2602067
Kód dod.: 885408
EAN: 8718951457003
 
79.90 Kč
81 Kč
639.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Charcoal zubní pasta je určena pro bělejší vzhled zubů a každodenní péči.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
221 Kč
368.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml
Kód: 2602943
Kód dod.: 717389
EAN: 9000101862645
 
78 Kč
104Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC čistič Power Gel Blooming Fresh 750 ml – účinný gelový čistič toalety, který pomáhá odstranit vodní kámen a nečistoty a zanechává příjemnou květinovou svěžest.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black tekutý prací přípravek 15 dávek 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black tekutý prací přípravek 15 dávek 0,9L
Kód: 2603318
Kód dod.: 761364
EAN: 5900627090413
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black je tekutý prací přípravek s keratinem pro šetrnou péči o černé, tmavé a džínové prádlo, který pomáhá chránit intenzitu barev a vzhled oblečení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.