cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
Kód: 43215
Kód dod.: 820162
EAN: 8594001776306
100%
29.90 Kč
299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Aviril je vyživující krém na ruce, který kombinuje hydratační účinky glycerinu se zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi včelího vosku.
AKCE
-10%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
199 Kč
221 Kč
331.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
79.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Kód: 2502875
Kód dod.: 501745
EAN: 5411183039476
 
329 Kč
438.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
-5%Sleva
Nivea Hyaluron Cellular Filler zpevňující noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler zpevňující noční krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
414.90 Kč
434.90 Kč
8 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mladší buňky=mladší pleť. Zvolte složení s kyselinou hyaluronovou a kolagenovým boosterem, které zpevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Zpevňující noční krém Hyaluron Cellular Filler.
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Kód: 78800
Kód dod.: 800032
EAN: 8002410031805
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly Gel, díky přírodnímu mentolu: Má osvěžující a protizápachové účinky. Podporuje obnovu fyziologické rovnováhy sliznic, nezbytné pro obranu intimních partií.
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Kód: 1803824
Kód dod.: 721022
EAN: 8595000914850
100%
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300876
Kód dod.: 840128
EAN: 9005800352244
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poznejte inovovaný, skutečně účinný antiperspirant v novém moderním designu se svěží mužnou vůní, který chrání proti pocení i zápachu až po 48 hodin.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové dřevo – vonné tyčinky 30 ml přinášejí do vašeho domova příjemnou, hřejivou vůni kombinace sladké vanilky a jemně dřevitého santalového dřeva.
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Henkel Silan
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Kód: 2505857
Kód dod.: 777033
EAN: 9000101581256
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si svěžest ranní procházky na čerstvém vzduchu. Parfémované perly obsažené v avivážích Silan pronikají do vašeho oblečení během praní.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Kód: 2601831
Kód dod.: ES584922
EAN: 4059729584922
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová matná rtěnka BLUR Soufflé 05 Crush Hour od značky essence zahalí rty do moderního, tmavě růž
AKCE
-16%Sleva
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
83.90 Kč
99.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodin svěžest, bez obsahu alkoholu. Spolehněte se na účinnou ochranu proti pocení a vzniku skvrn na oblečení. Mějte vše pod kontrolou.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
Kód: 61657
Kód dod.: 747003
EAN: 8592326010389
100%
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504210
Kód dod.: 388165
EAN: 8591235042764
 
234 Kč
390Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2503038
Kód dod.: 246420
EAN: 8595073025927
 
439 Kč
585.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007211
Kód dod.: 787102
EAN: 8595025834553
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou chladivě ledovou vůní čerstvě mletého hřebíčku ve směsi koření zaručeně povzbudí a osvěží.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.