cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje pocení i zápachu ve všech situacích.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Dry Men – dlouhotrvající roll-on deodorant pro svěžest a ochranu po celý den.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Kód: 1803824
Kód dod.: 01458
EAN: 8595000914850
100%
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300876
Kód dod.: 840128
EAN: 9005800352244
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poznejte inovovaný, skutečně účinný antiperspirant v novém moderním designu se svěží mužnou vůní, který chrání proti pocení i zápachu až po 48 hodin.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové dřevo – vonné tyčinky 30 ml přinášejí do vašeho domova příjemnou, hřejivou vůni kombinace sladké vanilky a jemně dřevitého santalového dřeva.
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Henkel Silan
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Kód: 2505857
Kód dod.: 777033
EAN: 9000101581256
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si svěžest ranní procházky na čerstvém vzduchu. Parfémované perly obsažené v avivážích Silan pronikají do vašeho oblečení během praní.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Kód: 2601831
Kód dod.: ES584922
EAN: 4059729584922
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová matná rtěnka BLUR Soufflé 05 Crush Hour od značky essence zahalí rty do moderního, tmavě růž
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Invisible Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
-6%Sleva
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Colgate®
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Kód: 2600912
Kód dod.: 889091
EAN: 8718951006188
 
84.90 Kč
89.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Colgate Plax Herbal Fresh je nejnovější technologií, která poskytuje příjemný chladivý pocit, který trvá 10krát déle než jen při samotném čištění zubů. Receptura Colgate Plax je klinicky ověřená, účinně bojuje proti bakteriím a poskytuje n
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 1738040
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový čisticí písek Cink s unikátní Nano Formulí výborně odstraňuje nečistoty i mastnotu.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: C3884001
EAN: 3600542561396
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Essence Eye Sparkle! tekuté oční linky 01 4 ml
Essence
Essence Eye Sparkle! tekuté oční linky 01 4 ml
Kód: 2500394
 
EAN: 4059729446626
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si podtrhnout kontury očí a upoutat na svůj pohled veškerou pozornost? Skvěle se hodí pro tr
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.