cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-14%Sleva
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Kód: 2507031
Kód dod.: 845609
EAN: 9000101712353
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense šampon - Japonskem inspirovaný šampon se směsí japonských olejů pro suché a matné vlasy.
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 4 l
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 4 l
Kód: 2504013
Kód dod.: 243256
EAN: 8595073027143
 
2 109 Kč
527.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
AKCE
-6%Sleva
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b lak na vlasy Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Kód: 2506599
Kód dod.: 981398
EAN: 9000101290875
 
174 Kč
184.90 Kč
580Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Glued Blasting Freeze lak na vlasy - pro extrémně odolný look po dobu 72h. Používá se jako sprej, drží jako lepidlo! Glued lak na vlasy zmrazí odvážné účesy až do dalšího umytí.
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
332 Kč
66.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemický přípravek k preventivní impregnaci dřeva před napadením dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík) a k sanaci napadeného dřeva.
AKCE
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Adult s lososem je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, silnou imunitu a krásnou srst při každodenním krmení.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Kód: 78800
Kód dod.: 230237
EAN: 8002410031805
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly Gel, díky přírodnímu mentolu: Má osvěžující a protizápachové účinky. Podporuje obnovu fyziologické rovnováhy sliznic, nezbytné pro obranu intimních partií.
AKCE
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
Kód: 43215
Kód dod.: 820162
EAN: 8594001776306
100%
25.90 Kč
259Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Aviril je vyživující krém na ruce, který kombinuje hydratační účinky glycerinu se zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi včelího vosku.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
221 Kč
368.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
79.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
-9%Sleva
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Kód: 2602696
Kód dod.: 588703
EAN: 4023103216334
 
30 Kč
33 Kč
10Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička Vileda Ultra Fresh nabízí dvojitou antibakteriální ochranu, která působí jak na drhnoucí, tak na pěnové části. Brání množení 99,9 % bakterií a zároveň účinně odstraňuje nečistoty z většiny běžných povrchů v domácnosti.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh Care je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Aloe Fresh – hydratační roll-on deodorant s aloe vera pro dlouhotrvající svěžest a ochranu.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Kód: 52153
Kód dod.: 822524
EAN: 4005808174393
90%
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte suché a citlivé pleti hydrataci během noci! Zkuste výživné složení s bambuckým máslem a antioxidanty. Hýčkejte pleť i ve spánku - NIVEA Výživný noční krém.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Kód: 2502345
Kód dod.: ES541840
EAN: 4059729541840
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu sofistikovaný lesk pomocí očních stínů Essence Cream 03 Oyster. Krémové složen
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navržený speciálně pro muže, kteří očekávají účinnou ochranu a šetrnou péči v jednom. Nabízí ochranu proti pocení a tělesnému zápachu.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Neuvedeno
Forte Professional biologický aktivátor septiků 16 dávek
Kód: 2602858
Kód dod.: 715055
EAN: 8017841204070
 
189.90 Kč
11.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biologický aktivátor určený pro pravidelnou údržbu septiků, žump a domácích čistíren odpadních vod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.