cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
299 Kč
349 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Kód: 2504548
Kód dod.: 512212
EAN: 8591235062717
 
211 Kč
422Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Kód: 2504549
Kód dod.: 512214
EAN: 8591235062748
 
499 Kč
249.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Kód: 2503869
Kód dod.: 328325
EAN: 8595073022308
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 4 l
Kód: 2503892
Kód dod.: 328375
EAN: 8595073022469
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Kód: 2504506
Kód dod.: 328677
EAN: 8591235056747
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2504341
Kód dod.: 328613
EAN: 8591235045680
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0970 měď, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0970 měď, 600 ml
Kód: 2504376
Kód dod.: 328667
EAN: 8591235052336
 
431 Kč
718.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 4 l
Kód: 2504353
Kód dod.: 328611
EAN: 8591235045673
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 600 ml
Kód: 2505493
Kód dod.: 328682
EAN: 8594005758124
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
Hřeben C1, malý, různé barvy
Palma Česká Třebová
Hřeben C1, malý, různé barvy
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
7.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.