cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Swiffer sada násada + prachovka, 1 ks
Swiffer
Swiffer sada násada + prachovka, 1 ks
Kód: 2600357
Kód dod.: 588414
EAN: 8006540317082
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s prachem, vlasy, chlupy a nečistotami. Zadržuje prach, vlasy, alergeny z roztočů a také chlupy z koček a psů.
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Kód: 2503836
Kód dod.: 180141
EAN: 8595073020397
 
845 Kč
338Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 350 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 350 ml
Kód: 2503950
Kód dod.: 180002
EAN: 8595073025415
 
129 Kč
368.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Fre-Pro Wave Fabulous Lavender vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Fabulous Lavender vonné sítko do pisoáru
Kód: 2202598
Kód dod.: 707160
EAN: 8594194892227
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Fre-Pro Wave Mignight Coast vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Mignight Coast vonné sítko do pisoáru
Kód: 2601827
Kód dod.: 707182
EAN: 8594194892265
 
124.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
FRE-PRO Wave 3D Midnight Coast je moderní vonné sítko do pisoáru určené pro udržení hygieny, svěžesti a čistoty toaletních prostor. Díky speciálnímu 3D tvaru a flexibilnímu provedení se přizpůsobí většině pisoárů a zároveň pomáhá omezovat rozstřiková
Hřeben C1, malý, různé barvy
Palma Česká Třebová
Hřeben C1, malý, různé barvy
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
7.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umožňuje navrátit dávno ztracený lesk nábytku ze dřeva, dýhy nebo laminátu.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
202 Kč
269.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Kód: 2507329
Kód dod.: 247129
EAN: 8591235099973
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 4 l
Kód: 2507331
Kód dod.: 247131
EAN: 8591235099980
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 2,5 l
Kód: 2507340
Kód dod.: 247150
EAN: 8591235100068
 
1 119 Kč
447.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 0,75 l
Kód: 2507363
Kód dod.: 247170
EAN: 8591235100143
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Prix Wc osvěžovač fresh, závěs do WC, vůně květin, 40 g
Styl Prix
Prix Wc osvěžovač fresh, závěs do WC, vůně květin, 40 g
Kód: 02654
Kód dod.: 719082
EAN: 8595000911675
97%
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezodorační a čístící přípravek pro WC mísy a sanitární zařízení s citrusovo-ovocnou vůní. Omezuje tvorbu vodního kamene.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504119
Kód dod.: 328360
EAN: 8595073022421
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504121
Kód dod.: 328390
EAN: 8595073022513
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2503907
Kód dod.: 328393
EAN: 8595073022520
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.