cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 9 l
Kód: 2503028
Kód dod.: 248767
EAN: 8595073018257
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Kód: 2601998
Kód dod.: ES585356
EAN: 4059729585356
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým a nevšedním stylem díky mini laku na nehty essence LOVE YOU 13. Lila tón
-3%Sleva
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada pro ženy
Michael Kors
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2309124
Kód dod.: 13734
EAN: 850049716475
 
1 827 Kč
1 879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sladká gurmánská orientálně-květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016 Představte si exotic
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo k nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-5%Sleva
Nivea Care & Hold regenerační lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold regenerační lak na vlasy, 250 ml
Kód: 1703294
Kód dod.: 860143
EAN: 9005800283685
 
99.90 Kč
104.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umí váš lak na vlasy zároveň regenerovat a chránit před UV zářením? Že ne? Vyzkoušejte nové složení! Spolehněte se na - NIVEA Regenerační lak na vlasy CARE & HOLD pro extra silnou fixaci.
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2200765
Kód dod.: 577150
EAN: 4023103227446
 
959.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krabice obsahuje Vileda TURBO 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem, který rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.
Sokrates Radiátor vrchní barva na radiátory, 1000 bílá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Radiátor vrchní barva na radiátory, 1000 bílá, 0,7 kg
Kód: 2503764
Kód dod.: 353925
EAN: 8594040503697
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vrchní na radiátory a rozvody topného média, vodou ředitelná. Pro nátěry radiátorů a rozvodů teplé vody s tepelnou odolností až do +100 °C.
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Essence
Essence Brow Lifting gel sada na úpravu obočí 12 g
Kód: 2401283
 
EAN: 4059729446671
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová sada na úpravu obočí Brow Lifting od Essence zajistí vašemu obočí perfektní tvar a nabízí oka
Hostagrund U2161 blokátor rzi základní barva na kov, 400 ml
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základní barva na kov, 400 ml
Kód: 2506047
Kód dod.: 328288
EAN: 8591235090376
 
285 Kč
712.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková základová impregnační barva. Podklad: ocel, ocel se zbytkovou rzí, hliník, mosaz, zinek, měď, pórovité podklady (beton, dřevo).Např.: podzemní kolektory, kovové nádrže, potrubí, stroje, provozní konstrukce, střešní a mostní konstrukce.
AKCE
-4%Sleva
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 0,6 l
Kód: 2507245
Kód dod.: 328520
EAN: 8591235098754
 
219 Kč
229 Kč
365Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 4 l
Kód: 2504359
Kód dod.: 328629
EAN: 8591235045765
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 2,5 l
Kód: 2504358
Kód dod.: 328627
EAN: 8591235045758
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0280 palisandr, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0280 palisandr, 600 ml
Kód: 2504118
Kód dod.: 328332
EAN: 8595073022391
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2504116
Kód dod.: 328340
EAN: 8595073022339
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Kód: 2503867
Kód dod.: 328357
EAN: 8595073022377
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2503890
Kód dod.: 328347
EAN: 8595073022346
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2504123
Kód dod.: 328480
EAN: 8595073022629
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 700 g
Kód: 74662
Kód dod.: 242910
EAN: 8590518341075
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 600 ml
Kód: 2503839
Kód dod.: 183524
EAN: 8595073021554
 
279 Kč
465Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Také na ocel, železo, hliník, mosaz, zoxidovaný zinek, měď. Pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí barvy.
AKCE
-11%Sleva
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín měděný, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín měděný, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504986
Kód dod.: 327893
EAN: 8590627986679
 
626 Kč
705 Kč
658.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.