cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Carlson Horský vánek Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Horský vánek Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2506207
Kód dod.: 732092
EAN: 8591522337931
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2503971
Kód dod.: 243250
EAN: 8595073027129
 
499 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na dřevo syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Kód: 2507031
Kód dod.: 845609
EAN: 9000101712353
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense šampon - Japonskem inspirovaný šampon se směsí japonských olejů pro suché a matné vlasy.
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Adult s lososem je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, silnou imunitu a krásnou srst při každodenním krmení.
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 870372
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Kód: 2502343
Kód dod.: ES541871
EAN: 4059729541871
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým očím lesk a sofistikovanost s očními stíny Essence Cream 01 Rose. Jejich krémová a vrs
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Kód: 2502346
Kód dod.: ES541734
EAN: 4059729541734
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu hloubku a třpyt pomocí očních stínů Essence Cream 04 Cocoa. Díky krémovému a v
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový čisticí písek Cink s unikátní Nano Formulí výborně odstraňuje nečistoty i mastnotu.
AKCE
-31%Sleva
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Kód: 52153
Kód dod.: 822524
EAN: 4005808174393
90%
119.90 Kč
174.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte suché a citlivé pleti hydrataci během noci! Zkuste výživné složení s bambuckým máslem a antioxidanty. Hýčkejte pleť i ve spánku - NIVEA Výživný noční krém.
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501024
Kód dod.: 839037
EAN: 59099666
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
-9%Sleva
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Kód: 2602696
Kód dod.: 588703
EAN: 4023103216334
 
30 Kč
33 Kč
10Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička Vileda Ultra Fresh nabízí dvojitou antibakteriální ochranu, která působí jak na drhnoucí, tak na pěnové části. Brání množení 99,9 % bakterií a zároveň účinně odstraňuje nečistoty z většiny běžných povrchů v domácnosti.
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Kód: 2503026
Kód dod.: 249224
EAN: 8595073019377
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
-7%Sleva
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Essence
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Kód: 2307348
 
EAN: 4059729382412
 
80 Kč
86 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka WHAT A TINT! od Essence představuje všestranný přípravek, kterým
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 750 ml
Kód: 2500609
Kód dod.: 249809
EAN: 8595073020304
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 750 ml
Kód: 2500595
Kód dod.: 249243
EAN: 8595073020243
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.