cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300876
Kód dod.: 840128
EAN: 9005800352244
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poznejte inovovaný, skutečně účinný antiperspirant v novém moderním designu se svěží mužnou vůní, který chrání proti pocení i zápachu až po 48 hodin.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové dřevo – vonné tyčinky 30 ml přinášejí do vašeho domova příjemnou, hřejivou vůni kombinace sladké vanilky a jemně dřevitého santalového dřeva.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Kód: 2601831
Kód dod.: ES584922
EAN: 4059729584922
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová matná rtěnka BLUR Soufflé 05 Crush Hour od značky essence zahalí rty do moderního, tmavě růž
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Henkel Silan
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Kód: 2505857
Kód dod.: 777033
EAN: 9000101581256
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si svěžest ranní procházky na čerstvém vzduchu. Parfémované perly obsažené v avivážích Silan pronikají do vašeho oblečení během praní.
AKCE
-31%Sleva
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Kód: 52153
Kód dod.: 822524
EAN: 4005808174393
90%
119.90 Kč
174.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte suché a citlivé pleti hydrataci během noci! Zkuste výživné složení s bambuckým máslem a antioxidanty. Hýčkejte pleť i ve spánku - NIVEA Výživný noční krém.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje pocení i zápachu ve všech situacích.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Dry Men – dlouhotrvající roll-on deodorant pro svěžest a ochranu po celý den.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Kód: 1700835
Kód dod.: 976058
EAN: 8595081599496
100%
109.90 Kč
30.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Alpa Sport Star Start hřejivá masážní emulze před výkonem, 210 ml
ALPA® SportStart
Alpa Sport Star Start hřejivá masážní emulze před výkonem, 210 ml
Kód: 10569
Kód dod.: 812002
EAN: 8594001774104
 
89.90 Kč
428.1Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hřejivá masážní emulze s výtažky z kafru a zázvoru se používá k masáži svalů před sportovním nebo namáhavým fyzickým výkonem.
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Kód: 2500917
Kód dod.: 775443
EAN: 8720181680403
 
169.90 Kč
369.35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý parfém na praní s intenzivní a dlouhotrvající vůní pačuli, levandule a eukalyptu.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Kód: 2601828
Kód dod.: ES584861
EAN: 4059729584861
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka essence BLUR soufflé matte 02 Spice Filter propůjčí vašim rtům současný a přirozeně elegantní
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Essence
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Kód: 2601851
Kód dod.: ES585240
EAN: 4059729585240
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům skvělou péči v odstínu 01 Glow For It. Mléčně průsvitný, jemný balzám propůjčí rt
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský antiperspirant ve spreji se složením bez alkoholu, který zajistí dlouhodobou, účinnou, ale na oblečení neviditelnou ochranu.
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.