cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600890
Kód dod.: 885059
EAN: 8714789531915
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení zubní pasty Colgate Max White One s urychlovači bělení bezpečně odstraňuje skvrny a předchází tvorbě zubního kamene, čímž získáte o odstín bělejší zuby už za jeden týden.
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
86.90 Kč
1 158.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato zubní pasta je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí viditelně bělejší a zářivější úsměv, aniž by slevili z každodenní péče o zdraví zubů a dásní.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601662
Kód dod.: 388157
EAN: 8591235106213
 
123 Kč
410Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Essence
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Kód: 2405671
 
EAN: 4059729485922
 
77.50 Kč
8 611.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro perfektní úpravu obočí po celý den je tu fixační gel Fix It Like a Pro od esence. Tento čirý gel
-9%Sleva
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Artdeco
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Kód: 2501053
Kód dod.: 56246.1
EAN: 4052136281613
 
546 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte nepřeberné varianty líčení s paletkou očních stínů Artdeco Look Of The Season 1, která p
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pro efektivní úklid domácnosti.
GREEN PHARMACY INTIMNÍ GEL SE ŠALVĚJÍ A ALANTOINEM 370 ML 6748
GREEN PHARMACY INTIMNÍ GEL SE ŠALVĚJÍ A ALANTOINEM 370 ML 6748
Kód: 2603501
Kód dod.: 800199
EAN: 4823015916748
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 797005
EAN: 8595025811813
100%
39.90 Kč
99.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský sprchový gel obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
-62%Sleva
Essence Eye Sparkle! tekuté oční linky 01 4 ml
Essence
Essence Eye Sparkle! tekuté oční linky 01 4 ml
Kód: 2500394
 
EAN: 4059729446626
 
29.90 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si podtrhnout kontury očí a upoutat na svůj pohled veškerou pozornost? Skvěle se hodí pro tr
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
29.90 Kč
39.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
AKCE
-27%Sleva
Sidolux Universal Green Grapes univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Green Grapes univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1700214
Kód dod.: 702132
EAN: 5902986204067
100%
39.90 Kč
54.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Hroznového vína. Sidolux je všestranným vonným čistícím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy.
Parodontax Extra Fresh kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802457
Kód dod.: 885204
EAN: 5054563948328
 
129.90 Kč
1 732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 50 praní, 1100 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 50 praní, 1100 ml
Kód: 2403032
Kód dod.: 777010
EAN: 9000101585247
 
109.90 Kč
2.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Fixaplast®
Fixaplast First Aid Flexi Classic mix náplastí, 24 ks
Kód: 2507486
Kód dod.: 905250
EAN: 8594027318214
 
29.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická výborně přilnavá voděodpudivá náplast vhodná na drobné oděrky a odřeniny.
AKCE
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 126 praní, 2772 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 126 praní, 2772 ml
Kód: 2507168
Kód dod.: 777028
EAN: 9000101582475
 
191 Kč
1.52Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
Druchema Hydrovosk mořidlo na dřevo a podlahy, světlý dub, 1 l
Detecha®
Druchema Hydrovosk mořidlo na dřevo a podlahy, světlý dub, 1 l
Kód: 2502737
Kód dod.: 331250
EAN: 8594825009031
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydrovosk je určen k povrchové úpravě přírodního dřeva v interiérech. Používá se k ošetřování parketových nebo dřevěných podlah, k moření obkladů, trámů nebo jiných výrobků ze dřeva.
Carlson Horský vánek Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Horský vánek Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2506207
Kód dod.: 732092
EAN: 8591522337931
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2503971
Kód dod.: 243250
EAN: 8595073027129
 
499 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na dřevo syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
AKCE
-14%Sleva
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Kód: 2507031
Kód dod.: 845609
EAN: 9000101712353
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense šampon - Japonskem inspirovaný šampon se směsí japonských olejů pro suché a matné vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.