cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Kód: 2507329
Kód dod.: 247129
EAN: 8591235099973
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 2,5 l
Kód: 2507340
Kód dod.: 247150
EAN: 8591235100068
 
1 119 Kč
447.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 0,75 l
Kód: 2507363
Kód dod.: 247170
EAN: 8591235100143
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 4 l
Kód: 2507331
Kód dod.: 247131
EAN: 8591235099980
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 750 ml
Kód: 2500607
Kód dod.: 249601
EAN: 8595073020298
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2500594
Kód dod.: 249223
EAN: 8595073018189
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Kód: 2500608
Kód dod.: 249607
EAN: 8595073018288
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2500612
Kód dod.: 249784
EAN: 8595073018349
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
-5%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 2 kg
Kód: 2504455
Kód dod.: 301349
EAN: 8595002323001
 
575 Kč
605 Kč
287.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Kód: 2504548
Kód dod.: 512212
EAN: 8591235062717
 
211 Kč
422Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Kód: 2504549
Kód dod.: 512214
EAN: 8591235062748
 
499 Kč
249.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.