cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Kód: 2500608
Kód dod.: 249607
EAN: 8595073018288
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2500612
Kód dod.: 249784
EAN: 8595073018349
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na dřevo a lamináty, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na dřevo a lamináty, 50 ks
Kód: 56934
Kód dod.: 06408
EAN: 5060110220762
100%
49.90 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Green Shield jsou určené na dřevo a lamináty. Odstraňují nečistoty, prach a mastnotu
Green Wave Octový čistič, 1 l
Styl Larrin®
Green Wave Octový čistič, 1 l
Kód: 62523
Kód dod.: 712103
EAN: 8595000913662
100%
64.90 Kč
64.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně odstraňuje mastnoty, vodní kámen a mýdlové nečistoty. Eliminuje nepříjemné pachy v kuchyních.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0060 pinie, 3,5 l
Kód: 2504951
Kód dod.: 250552
EAN: 5904078188866
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0080 mahagon, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0080 mahagon, 3,5 l
Kód: 2504949
Kód dod.: 250544
EAN: 5904078188958
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
202 Kč
269.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 600 ml
Kód: 2504346
Kód dod.: 328643
EAN: 8591235045833
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2504363
Kód dod.: 328641
EAN: 8591235045826
 
2 545 Kč
636.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 4 l
Kód: 2504371
Kód dod.: 328665
EAN: 8591235045949
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Kód: 2505494
Kód dod.: 328684
EAN: 8594005757059
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2504348
Kód dod.: 328655
EAN: 8591235045895
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín tmavě hnědý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín tmavě hnědý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504981
Kód dod.: 327809
EAN: 8590627986648
 
705 Kč
742.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Tmavě hnědý odstín, 0,7 l + 0,25 l.
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2503442
Kód dod.: 394903
EAN: 8594040505967
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Středněvrstvá lazura alkydová k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí na bázi hybridního alkydu. Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami a pod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody.
Fre-Pro Wave Citrus vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Citrus vonné sítko do pisoáru
Kód: 2202596
Kód dod.: 707161
EAN: 8594194892203
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorozní barva na kov, 0840 červenohnědá, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorozní barva na kov, 0840 červenohnědá, 700 g
Kód: 2500300
Kód dod.: 340410
EAN: 8592474003448
 
232 Kč
331.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní antikorozní ochrana železa, hliníku, mědi, pozinku na kovových střechách a stavebních konstrukcích. Vodou ředitelná barva na kovy pro interiér a exteriér.
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Artdeco
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Kód: 2401631
Kód dod.: 46071
EAN: 4052136237610
 
491 Kč
19 640Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozjasněte svou tvář přirozeným leskem díky této mimořádně jemné podkladové bázi. Její lehká a hedvá
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Kód: 2601998
Kód dod.: ES585356
EAN: 4059729585356
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým a nevšedním stylem díky mini laku na nehty essence LOVE YOU 13. Lila tón
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 9 l
Kód: 2503223
Kód dod.: 249822
EAN: 8595073018325
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.