cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline OL lak k ochraně barev, 5 kg
Het
Het Hetline OL lak k ochraně barev, 5 kg
Kód: 2503416
Kód dod.: 355757
EAN: 8594002537814
 
1 226 Kč
1 379 Kč
245.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální akrylátový lak k dodatečné ochraně disperzních barev - doporučujeme jako ochranný lak na malířské nátěry pro dokonalou omyvatelnost povrchů, sokly, kuchyně apod.
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2200765
Kód dod.: 577150
EAN: 4023103227446
 
959.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krabice obsahuje Vileda TURBO 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem, který rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504119
Kód dod.: 328360
EAN: 8595073022421
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504121
Kód dod.: 328390
EAN: 8595073022513
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2503907
Kód dod.: 328393
EAN: 8595073022520
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0101 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0101 šedá, 600 ml
Kód: 2504114
Kód dod.: 328310
EAN: 8595073022254
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín zelený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín zelený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504983
Kód dod.: 327827
EAN: 8590627986631
 
705 Kč
742.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Zelený odstín, 0,7 l + 0,25 l.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Kód: 2503883
Kód dod.: 183509
EAN: 8595073021608
 
1 642 Kč
410.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí emaily.
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín stříbrošedý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín stříbrošedý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504988
Kód dod.: 327863
EAN: 8590627986662
 
705 Kč
742.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Kód: 2503833
Kód dod.: 183506
EAN: 8595073021592
 
279 Kč
465Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí emaily.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Kód: 2601160
Kód dod.: 719970
EAN: 5000204425109
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace je závěsný WC blok, který zajišťuje dlouhotrvající čistotu, svěžest a hygienu toalety při každém spláchnutí. Čistí toaletu, pomáhá proti vodnímu kameni, vytváří aktivní pěnu a zanechává svěží vůni ibišku.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 2,5 l
Kód: 2504356
Kód dod.: 328621
EAN: 8591235045727
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 2,5 l
Kód: 2504358
Kód dod.: 328627
EAN: 8591235045758
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 8 kg
Kód: 2503595
Kód dod.: 302120
EAN: 8595002320093
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 2,5 l
Kód: 2503209
Kód dod.: 246327
EAN: 8595073025620
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.