cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0840 červenohnědý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0840 červenohnědý, 600 ml
Kód: 2504143
Kód dod.: 183590
EAN: 8591235039948
 
279 Kč
465Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod emaily nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí. Vyznačuje se rychlým zasycháním.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 830 vínově červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 830 vínově červená, 3,2 kg
Kód: 2504791
Kód dod.: 401617
EAN: 8591235073171
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Spokar 7102 sada školních štětců, č. 2, 4, 6, 8, 10
Spokar®
Spokar 7102 sada školních štětců, č. 2, 4, 6, 8, 10
Kód: 2503537
Kód dod.: 523421
EAN: 8593534710054
 
107 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 11 až 20 mm, sada obsahuje velikost číslo 2, 4, 6, 8, 10.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 4 l
Kód: 2502741
Kód dod.: 249252
EAN: 8595073019384
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 9 l
Kód: 2503086
Kód dod.: 249792
EAN: 8595073017403
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 l
Kód: 2502746
Kód dod.: 249291
EAN: 8595073018219
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 4 l
Kód: 2502793
Kód dod.: 249605
EAN: 8595073019421
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
1 949 Kč
216.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0840 červenohnědá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0840 červenohnědá, 2,5 l
Kód: 2503838
Kód dod.: 180165
EAN: 8595073021639
 
845 Kč
338Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
Pragoprimer Univerzál S2035 základní barva na kov, 0110 šedá, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Univerzál S2035 základní barva na kov, 0110 šedá, 600 ml
Kód: 2503798
Kód dod.: 180424
EAN: 8595073021738
 
269 Kč
448.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním nátěrům kovových předmětů pod syntetické, olejové a nitrocelulózové nátěrové hmoty. Vyznačuje se rychlým zasycháním. Má výborné antikorozní vlastnosti a široké možnosti použití v interiéru i exteriéru.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super zářivá nebo dokonale pastelová? S řadou odstínů Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si můžete jednoduše vybrat a dosáhnout úžasných barevných výsledků, které vydrží až 15 umytí.
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino, 500 ml
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino, 500 ml
Kód: 2502468
Kód dod.: 735059
EAN: 8594187143725
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon na nábytek Dřevo & Lamino je účinný přípravek pro čištění a leštění dřevěného i laminovaného nábytku.
Vortex vlhčené čisticí ubrousky na dřevo a nábytek, 48 ks
Vortex
Vortex vlhčené čisticí ubrousky na dřevo a nábytek, 48 ks
Kód: 2507702
Kód dod.: 914543
EAN: 4823071641271
 
44.90 Kč
45 Kč
0.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně vyvinuté vlhčené čisticí ubrousky ideální na utírání dřevěných ploch, plastu a kovu.
Big Soft Páv Toaletní papír 3vr, 10 ks
Big Soft®
Big Soft Páv Toaletní papír 3vr, 10 ks
Kód: 2509165
Kód dod.: 928105
EAN: 8594042234131
 
59.90 Kč
0.36Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír 3 vrstvý, 10 rolí.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Vileda Ultramat Turbo XL mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramat Turbo XL mop kompletní sada
Kód: 2505125
Kód dod.: 577128
EAN: 4023103212213
 
1 189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale vyždímaný mop pak zanechá Vaši podlahu rychle suchou. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy.
Fre-Pro Wave Kiwi Grep vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Kiwi Grep vonné sítko do pisoáru
Kód: 2202595
Kód dod.: 707173
EAN: 8594194890063
 
104.90 Kč
104.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.