cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Kód: 2501607
Kód dod.: 884982
EAN: 6902088961423
100%
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Red Hot – zubní pasta s intenzivní mátovou a kořenitou příchutí pro dlouhotrvající svěžest
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 375 ml
Kód: 2503810
Kód dod.: 197078
EAN: 8595073021486
 
175 Kč
466.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8440 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
ViGO! grilovací a zapékací aluminiové misky, 27,5x18x4, 2 ks
viGO!
ViGO! grilovací a zapékací aluminiové misky, 27,5x18x4, 2 ks
Kód: 2602608
Kód dod.: 956070
EAN: 5902841430969
 
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasické zapékací mysky vhodné ke grilování a zapékání zeleniny a dalších pokrmů.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Kód: 1905875
Kód dod.: 702084
EAN: 8411660180148
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy studených ploch (vinyl, lino, dlažba, mramor apod.) a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
352 Kč
469.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
96.90 Kč
121.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
94.90 Kč
118.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivou a elegantní gelovou manikúru za několik málo minut. Objevte lak essence 22 PINK &a
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
AKCE
-18%Sleva
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional Junior zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600054
Kód dod.: 885326
EAN: 8718951573345
 
89.90 Kč
109.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná zubní pasta vhodná pro děti od 6 do 12 let.
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
ALPA® Dent
Alpa Dent Zubík dětská zubní pasta, 50 g
Kód: 14223
Kód dod.: 00507
EAN: 8595605203861
100%
32.90 Kč
548.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato pasta obsahuje fluor, který zvyšuje odolnost proti zubnímu kazu, v koncentraci vhodné pro dětský organismus.
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: BA528938
EAN: 5010724528938
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, který okamžitě oživí vlasy, dodá jim přirozený objem a lesk bez použití vody. Je ideální pro jemné a zplihlé vlasy, které potřebují rychlé osvěžení mezi mytími.
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 1801008
 
EAN: 8011003839100
100%
1 955 Kč
39 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, m
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 1801007
 
EAN: 8011003839094
 
1 459 Kč
48 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, p
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802458
Kód dod.: NS1119680
EAN: 5054563227553
100%
129.90 Kč
1 732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní. Nová parodontax Kompletní ochrana Whitening je více než běžná zubní pasta.
AKCE
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601169
Kód dod.: 885399
EAN: 5054563289377
 
184 Kč
184.90 Kč
2 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta je určena pro péči o citlivé zuby a jejich vzhled.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.