cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
Varta Longlife Max Power AA tužkové baterie 8 ks
Varta
Varta Longlife Max Power AA tužkové baterie 8 ks
Kód: 2505393
Kód dod.: 961033
EAN: 4008496681532
 
108 Kč
118.90 Kč
13.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužkové AA baterie Varta jsou správná energie pro digitální zařízení s měnícími se energetickými požadavky.
-12%Sleva
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2601205
Kód dod.: 14926
EAN: 8011003890682
 
1 989 Kč
2 265 Kč
39 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Vůně v podobě parfémované vody Dylan
Pur Professional Power Lemon prostředek na mytí nádobí 4 l
Henkel Pur
Pur Professional Power Lemon prostředek na mytí nádobí 4 l
Kód: 2601976
Kód dod.: 735224
EAN: 9000101824650
 
259.90 Kč
64.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Professional Power Lemon je vysoce účinný prostředek na ruční mytí nádobí v ekonomickém 4litrovém balení, vhodný pro domácnosti i profesionální provozy.
Bref WC blok Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lemon 4 x 50 g
Kód: 2602862
Kód dod.: 720274
EAN: 9000101309003
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují důkladné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletní voda pro ženy 75 ml
Thierry Mugler
Mugler Starlicious Pineapple Musk toaletní voda pro ženy 75 ml
Kód: 2602871
 
EAN: 3614274797244
 
1 419 Kč
18 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Poznejte Mugler Starlicious Pineappl
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Kód: 2602940
Kód dod.: 717385
EAN: 9000101860221
 
78 Kč
104Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný gelový čistič toalety, který pomáhá odstranit vodní kámen i nečistoty a zanechává dlouhotrvající svěží vůni.
AKCE
-15%Sleva
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 77424
Kód dod.: 885321
EAN: 8714789926278
92%
84.90 Kč
99.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening s aminfluoridem vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti
Carlotherm Anti nepěnivá zubní pasta, 100 g
Karlovarská kosmetika® CARLOTHERM®
Carlotherm Anti nepěnivá zubní pasta, 100 g
Kód: 57384
Kód dod.: 885380
EAN: 8594910015053
100%
74.90 Kč
749Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepěnivá zubní pasta s obsahem karlovarské minerální vřídelní soli a přidané účinné složky Chlorhexidine-diclunoate.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5450 zeleň khaki, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5450 zeleň khaki, 750 ml
Kód: 2503874
Kód dod.: 194536
EAN: 8595073021110
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
1 425 Kč
285Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Kód: 2503812
Kód dod.: 194353
EAN: 8595073021073
 
162 Kč
432Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 750 ml
Kód: 2500619
Kód dod.: 190689
EAN: 8595073020571
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 750 ml
Kód: 2500632
Kód dod.: 194174
EAN: 8595073021042
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 750 ml
Kód: 2500624
Kód dod.: 191511
EAN: 8595073020694
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Kód: 2500628
Kód dod.: 192850
EAN: 8595073020847
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Kód: 2500626
Kód dod.: 191611
EAN: 8595073020779
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Kód: 2500634
Kód dod.: 194771
EAN: 8595073021141
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Kód: 2500630
Kód dod.: 193309
EAN: 8595073020946
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Kód: 2500639
Kód dod.: 195889
EAN: 8595073021370
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Kód: 2500231
Kód dod.: 191608
EAN: 8595073013726
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Kód: 2501607
Kód dod.: 884982
EAN: 6902088961423
100%
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Red Hot – zubní pasta s intenzivní mátovou a kořenitou příchutí pro dlouhotrvající svěžest
Versace Eros Flame parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Flame parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě kořeněná vůně pro muže uvedena na trh v roce 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame se sk
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
64.90 Kč
649Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
Taft Power Extreme stylingový gel extra silná fixace 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Extreme stylingový gel extra silná fixace 250 ml
Kód: 2507355
Kód dod.: 863320
EAN: 9000101723588
 
169.90 Kč
679.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Power Extreme je gel s velmi silnou fixací, určený pro náročné účesy, které potřebují absolutní kontrolu a pevnost po celý den.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.